0850 840 1141

Rent A Car & Oto Galeri Paketleri

Firmanız ve sizin için özel tasarlanmış websiteleri

İnternet gücünü sektörel temanın yazılımlarıyla keşfedin satışlarınızı rahatça kontrol edebileceğiniz anlaşırlır ve ergonomik admin paneli ile sizlerle.......

Rent A Car Web Paketi - 039

499 ₺

Ömür Boyu Lisans

Rent A Car Web Paketi - 047

499,90 ₺

Ömür Boyu Lisans

Rent A Car Web Paketi - 008

499,90 ₺

Ömür Boyu Lisans

Sıkça Sorulan Sorular

Her yıl ödeme yapmam gerekir mi?
Tüm yazılımlarımız domaine lisanslı olarak ömür boyu kullanım ile sunulmaktadır. Bu nedenle bir defaya mahsus ödeme yaparsınız.
Kurulum yapıyor musunuz?
Kurulum işlemleri standart prosedürlerde olduğu gibidir. Ekstrem ve karmaşık işlemler bulunmaz. Kurulum dosyası içerisinde gerekli talimat ve bilgiler mevcuttur. Kurulum işlemini bizim yapmamızı istediğiniz taktirde bu işlem ek ücret ile yapılmaktadır.
İstediğim kadar domaine kurabilir miyim?
Scriptlerimiz domaine lisanslı verilmektedir, her bir domain için yeniden ürünü satın almanız gerekmektedir. Sipariş verilen script, siparişte belirtilen domaine lisanslanır. Script kurulumu tamamlandıktan sonra, domain değişikliği yapılmamaktadır.
Daha sonra lisans değişikliği yapabilir miyim?
Sipariş tarihi üzerinden 1 AY geçen lisanslar DEĞİŞTİRİLMEZ. Ancak aynı domainin uzantısını istediğiniz şekilde değiştirebiliriz. Örneğin: ilk siparişde domain uzantısı .net ise bunu daha sonra .com olarak değiştirebilirsiniz.
Kendi hostumda barındırabilir miyim?
Evet barındırabilirsiniz. Ancak hosting hizmetinizin, ürünün tanıtım sayfasında belirtilen "sunucu gereksinimlerini" karşılıyor olması gerekmektedir.
Teknik destek veriyor musunuz?
Ürünlerimizin standart işleyişi ile ilgili olabilecek her türlü sorun, hata ve aksaklık konularında teknik destek sunmaktayız. Bunun dışında kalan tüm konularda ücretli destek almanız gerekmektedir.
Ne kadar süre içerisinde teslim edilir?
Kredi kartı ile yapılan siparişler otomatik olarak onaylanır ve hesabınıza tanımlanır. Banka havale/eft ile ödenen siparişler ortalama 10 dakika içerisinde onaylanmaktadır.
Teslimat nasıl yapılıyor?
Siparişiniz onaylandıktan sonra indirme linkiniz müşteri hesabınıza otomatik olarak tanımlanmaktadır.
Kredi Kartı ile ödeme kabul ediyor musunuz?
Elbette. Tüm ödemelerinizi kredi kartı ile tek sefer veya 12 taksite kadar ödeyebilirsiniz. Taksitle yapılacak ödemelerde banka komisyon oranları söz konusu olmaktadır.
Banka Havale/EFT şeklinde ödeme yapabilir miyim?
Elbette yapabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken, sipariş esnasında ödeme seçeneğini "Banka Havale/EFT" olarak seçmektir. Son aşamada banka hesap bilgilerimiz verilecektir. Size uygun banka hesap bilgimize ilgili tutarı yatırabilirsiniz.
PAYPAL ile ödeme kabul ediyor musunuz?
Malesef Paypal, Türkiye'de faaliyet göstermediği için kabul edemiyoruz.
Ek modül ve düzenlemeler yapar mısınız?
Özel istek ve talepleriniz ücreti mukabilinde, iş müsaitliği durumuna göre değerlendirilmektedir.
Geri iade imkânım var mı?
Malesef. Yazılımlarımız domaine lisanslı ve dosya teslimi şeklinde olduğundan iade söz konusu olmamaktadır. Bu nedenle demo sunumlarımızı detaylı olarak inceleyiniz.
Yazılımı alt klasörde veya subdomain olarak çalıştırabilir miyim?
Yazılımlarımızı sitenizin alt klasöründe çalıştırabilirsiniz. Fakat subdomain olarak çalıştıramazsınız. Ya subdomain ya da ana domain olacak şekilde lisans tanımlaması yapılabilmektedir. Ek olarak, alt dizinden ana dizine taşımak için sürükle/bırak yapmanız yeterlidir.

Hazır Rent a Car Sitesi Paketleri

Araç kiralama işlemi son dönemlerin en çok tercih edilen iş alanlarından bir tanesi olarak tercih edilebilir. Günlük, haftalık, aylık ve yıllık olmak kaydı ile binlerce kişinin araç kiralaması yaptığı, özellikle şirketlerin bu konuda daha çok para harcadıkları bilinir. Rent a car firmasının kurulması ile beraber pazarlama işlemlerinin online ortamda yapılabilmesi için web sitelerine ihtiyaç duyulur. Bu konuda Sektörel Elma adı ile hizmet vermekte olan firmamız hazır rent a car web sitelerini sizlerin hizmetine sunar.

Hazır Rent a Car Paket İçeriği

Firmamız bünyesinde satın alabileceğiniz paketlerden bir tanesi olarak pek çok avantajı bir arada bulabilirsiniz. 5 dil desteği ile beraber sayfa içerisinde her dile göre döviz kurunu görebilme, gelişmiş yönetim paneli, sınırsız araç ekleyebilme, düzenleyebilme ve silme, her araç için istenilen günde kiralama dönemini belirleyebilme, araç müsaitlik kontrolü gibi işlemler yapılabilir.

Hazır Rent a Car Hosting Gereksinimleri

Firmamız bünyesinde sizlere vermiş olduğumuz hazır rent a car web sitesi hizmetleri, hosting hizmetlerini de bir arada bulundurma durumunu ortaya çıkarır. Firmamız içerisinde yer alan hosting hizmetlerinden de paket içerisinde yararlanabilmeniz mümkün olur. Hosting PHP sürümünün minimum 5.6 seviyesinde olması gerekir. Hosting sisteminizde ionCube v5.0 ya da üzeri olan bir versiyonun olmasına özen göstermekteyiz. Hosting hizmeti olmadan web sitesine ziyaretçi çekebilmek mümkün olmadığından bu hizmeti de paket içeriğinde bulabilmeniz söz konusudur.

Hazır Rent a Car Paket Alımı

Araç kiralama işlemi için bir web sitesi kurmak istiyorsanız alanında uzman olan çalışanlarımız ile faaliyete geçirdiğimiz web sitemizden bizimle irtibata geçebilirsiniz. Araç tasarımlarının ve temaların yer aldığı web sitemizde, dilediğiniz şablon türünü tercih edebilmeniz mümkün olur. Tercihlerinizi tamamladıktan sonra kısa süre içerisinde kurulan ve faaliyete geçirilen web siteniz, müşterilerinize yönelik olarak hizmet vermeye başlar.

SEO Uyumluluk

Arama kiralama sektörü, rekabetin oldukça yoğun olduğu sektörlerden bir tanesidir. Arama yapılan bölgeye göre daraltılan web sitesi seçenekleri Google gibi arama motorları tarafından sıralanmaktadır. SEO uyumlu olarak sizlerin hizmetine sunduğumuz web siteniz, bu arama motorlarında bölgeye göre en üst sıralaya yerleşir. Bu nedenle gün içerisinde web sitesinin ziyaretçi akışı çok fazla olmakta ve işletmenin rekabette öne geçmesi sağlanmaktadır. SEO ile uyumlu bir şekilde sizlere rent a car hazır web sitesi hizmetlerini, uygun fiyat garantisi üzerinden sunmaktayız.