0850 840 1141

İnşaat & Mimarlık Paketleri

Firmanız ve sizin için özel tasarlanmış websiteleri

İnternet gücünü sektörel temanın yazılımlarıyla keşfedin satışlarınızı rahatça kontrol edebileceğiniz anlaşırlır ve ergonomik admin paneli ile sizlerle.......

Mimarlik - İnşaat Web Paketi - 021

499,90 ₺

Ömür Boyu Lisans

Kurumsal Web Paketi - 06

499,90 ₺

Ömür Boyu Lisans

Kurumsal Web Paketi - 07

499,90 ₺

Ömür Boyu Lisans

İnşaat Web Paketi - 032

499,90 ₺

Ömür Boyu Lisans

İnşaat Web Paketi - 033

499,90 ₺

Ömür Boyu Lisans

Sıkça Sorulan Sorular

Her yıl ödeme yapmam gerekir mi?
Tüm yazılımlarımız domaine lisanslı olarak ömür boyu kullanım ile sunulmaktadır. Bu nedenle bir defaya mahsus ödeme yaparsınız.
Kurulum yapıyor musunuz?
Kurulum işlemleri standart prosedürlerde olduğu gibidir. Ekstrem ve karmaşık işlemler bulunmaz. Kurulum dosyası içerisinde gerekli talimat ve bilgiler mevcuttur. Kurulum işlemini bizim yapmamızı istediğiniz taktirde bu işlem ek ücret ile yapılmaktadır.
İstediğim kadar domaine kurabilir miyim?
Scriptlerimiz domaine lisanslı verilmektedir, her bir domain için yeniden ürünü satın almanız gerekmektedir. Sipariş verilen script, siparişte belirtilen domaine lisanslanır. Script kurulumu tamamlandıktan sonra, domain değişikliği yapılmamaktadır.
Daha sonra lisans değişikliği yapabilir miyim?
Sipariş tarihi üzerinden 1 AY geçen lisanslar DEĞİŞTİRİLMEZ. Ancak aynı domainin uzantısını istediğiniz şekilde değiştirebiliriz. Örneğin: ilk siparişde domain uzantısı .net ise bunu daha sonra .com olarak değiştirebilirsiniz.
Kendi hostumda barındırabilir miyim?
Evet barındırabilirsiniz. Ancak hosting hizmetinizin, ürünün tanıtım sayfasında belirtilen "sunucu gereksinimlerini" karşılıyor olması gerekmektedir.
Teknik destek veriyor musunuz?
Ürünlerimizin standart işleyişi ile ilgili olabilecek her türlü sorun, hata ve aksaklık konularında teknik destek sunmaktayız. Bunun dışında kalan tüm konularda ücretli destek almanız gerekmektedir.
Ne kadar süre içerisinde teslim edilir?
Kredi kartı ile yapılan siparişler otomatik olarak onaylanır ve hesabınıza tanımlanır. Banka havale/eft ile ödenen siparişler ortalama 10 dakika içerisinde onaylanmaktadır.
Teslimat nasıl yapılıyor?
Siparişiniz onaylandıktan sonra indirme linkiniz müşteri hesabınıza otomatik olarak tanımlanmaktadır.
Kredi Kartı ile ödeme kabul ediyor musunuz?
Elbette. Tüm ödemelerinizi kredi kartı ile tek sefer veya 12 taksite kadar ödeyebilirsiniz. Taksitle yapılacak ödemelerde banka komisyon oranları söz konusu olmaktadır.
Banka Havale/EFT şeklinde ödeme yapabilir miyim?
Elbette yapabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken, sipariş esnasında ödeme seçeneğini "Banka Havale/EFT" olarak seçmektir. Son aşamada banka hesap bilgilerimiz verilecektir. Size uygun banka hesap bilgimize ilgili tutarı yatırabilirsiniz.
PAYPAL ile ödeme kabul ediyor musunuz?
Malesef Paypal, Türkiye'de faaliyet göstermediği için kabul edemiyoruz.
Ek modül ve düzenlemeler yapar mısınız?
Özel istek ve talepleriniz ücreti mukabilinde, iş müsaitliği durumuna göre değerlendirilmektedir.
Geri iade imkânım var mı?
Malesef. Yazılımlarımız domaine lisanslı ve dosya teslimi şeklinde olduğundan iade söz konusu olmamaktadır. Bu nedenle demo sunumlarımızı detaylı olarak inceleyiniz.
Yazılımı alt klasörde veya subdomain olarak çalıştırabilir miyim?
Yazılımlarımızı sitenizin alt klasöründe çalıştırabilirsiniz. Fakat subdomain olarak çalıştıramazsınız. Ya subdomain ya da ana domain olacak şekilde lisans tanımlaması yapılabilmektedir. Ek olarak, alt dizinden ana dizine taşımak için sürükle/bırak yapmanız yeterlidir.

Hazır İnşaat Sitesi Paketleri

İster büyük çapta olsun ister küçük olsun bütün işletme ya da şirketler sektör içerisinde teknolojiden en etkin biçimde faydalanarak işletmelerinin daha fazla kişi tarafından tanınmasını sağlarlar. Bu durumda da daha iyi bir performans elde ederler. Çünkü süreç içerisinde kullanılan web siteleri sayesinde işletmelerin hizmet alanı belirlenir. Bunun için hizmet veren pek çok firma vardır. Bu firmalardan biri de sektoreltema.com.tr adresidir.

İnşaat Sektörü İçin Önemi

İnşaat sektörünün sürekli olarak gelişmesiyle birlikte artık kaliteli inşaat işletmeleri için web sitesi kullanmak kaçınılmaz duruma geldi. Çünkü insanlar artık herhangi bir hizmet almadan önce, internet üzerinden bir analiz yaparak karar verme aşamasına geliyorlar. Örnek vermek gerekirse inşaat ürünleri ya da hazır inşaatların satışları gibi uygulamaları gerçekleştirmeden evvel, kişiler internetten kısa da olsa bir araştırma yapıp daha sonra gerekli adresle görüşme sağlamaktadır.

Kaliteli Tasarımlar İçin Doğru Adres

Firma olarak uzun bir süreden beri bu sektörün içerisinde olduğumuzu belirtmek isteriz. Bunun için de artık teslim ettiğimiz bütün işlerde olan titizlik ve tasarımdaki gerekli olan kaliteyi yakalamış bulunmaktayız. İnşaat paketlerinde profesyonel bir alt yapıyla beraber tasarım yönünden de etkili olan siteler sizleri diğerlerinden bir adım daha ön plana çıkaracak. Hem piyasaya uygun hem de tasarım olarak şık olan bir web sitesi sayesinde, bilinirliliğinizi daha fazla kişiye ulaştırabileceksiniz.

Hazır İnşaat Sitesiyle Neler Yapılabilir?

Dil olarak Türkçe yönetim paneli ile beraber, kullanıcılar hazır inşaat sitesini kolayca yönetme imkanına sahiptirler. İnşaat web sitenizi sayesinde, işleri internete taşıyarak daha verimli bir iş hayatı oluşturulabilir. İnşaat sektöründe olan firma ya da markanın tanıtımı en hızlı ve oldukça ekonomik bir yoldan hedeflenen kitlelere etkili bir şekilde yapılabilir. Yine telefon ve adres gibi çeşitli iletişim bilgileri gerekli yerlere yazılarak arama motorlarında daha kolay bulunulur. Site uzantılı olan mail adresleriyle birlikte hem kurumsal teklifler hem de mailler iletebilirsiniz.

Mobil Uyumlu Hazır İnşaat Sitesi Paketleri

Yukarıda bahsi geçen tüm bilgilerin geçerli olabilmesi için ilk olarak kaliteli ve mobil uyumlu bir web sitesinin olması gerekir. Çünkü genel olarak günümüzde bütün insanlar mobil üzerinden işlerini yapmaktadır. Bunun için de web sitesinin mobil destekli olması ve en güncel seo uygulamalarına sahip olması gerekiyor. Çünkü seo uygulamaları arama motorları içerisinde siteleri daha üst sıralara taşır. Bu durum da sitenin arama sayfalarında daha kalıcı olmasına imkan verir.