0850 840 1141

E-Ticaret Paketleri

Firmanız ve sizin için özel tasarlanmış websiteleri

İnternet gücünü sektörel temanın yazılımlarıyla keşfedin satışlarınızı rahatça kontrol edebileceğiniz anlaşırlır ve ergonomik admin paneli ile sizlerle.......

E-Ticaret Web Paketi - 043

599,90 ₺

Ömür Boyu Lisans

E-Ticaret Web Paketi - 042

599,90 ₺

Ömür Boyu Lisans

E-Ticaret Web Paketi - 041

599,90 ₺

Ömür Boyu Lisans

Tek Ürün Satış Yazılımı - 01

499,90 ₺

Ömür Boyu Lisans

Sıkça Sorulan Sorular

Her yıl ödeme yapmam gerekir mi?
Tüm yazılımlarımız domaine lisanslı olarak ömür boyu kullanım ile sunulmaktadır. Bu nedenle bir defaya mahsus ödeme yaparsınız.
Kurulum yapıyor musunuz?
Kurulum işlemleri standart prosedürlerde olduğu gibidir. Ekstrem ve karmaşık işlemler bulunmaz. Kurulum dosyası içerisinde gerekli talimat ve bilgiler mevcuttur. Kurulum işlemini bizim yapmamızı istediğiniz taktirde bu işlem ek ücret ile yapılmaktadır.
İstediğim kadar domaine kurabilir miyim?
Scriptlerimiz domaine lisanslı verilmektedir, her bir domain için yeniden ürünü satın almanız gerekmektedir. Sipariş verilen script, siparişte belirtilen domaine lisanslanır. Script kurulumu tamamlandıktan sonra, domain değişikliği yapılmamaktadır.
Daha sonra lisans değişikliği yapabilir miyim?
Sipariş tarihi üzerinden 1 AY geçen lisanslar DEĞİŞTİRİLMEZ. Ancak aynı domainin uzantısını istediğiniz şekilde değiştirebiliriz. Örneğin: ilk siparişde domain uzantısı .net ise bunu daha sonra .com olarak değiştirebilirsiniz.
Kendi hostumda barındırabilir miyim?
Evet barındırabilirsiniz. Ancak hosting hizmetinizin, ürünün tanıtım sayfasında belirtilen "sunucu gereksinimlerini" karşılıyor olması gerekmektedir.
Teknik destek veriyor musunuz?
Ürünlerimizin standart işleyişi ile ilgili olabilecek her türlü sorun, hata ve aksaklık konularında teknik destek sunmaktayız. Bunun dışında kalan tüm konularda ücretli destek almanız gerekmektedir.
Ne kadar süre içerisinde teslim edilir?
Kredi kartı ile yapılan siparişler otomatik olarak onaylanır ve hesabınıza tanımlanır. Banka havale/eft ile ödenen siparişler ortalama 10 dakika içerisinde onaylanmaktadır.
Teslimat nasıl yapılıyor?
Siparişiniz onaylandıktan sonra indirme linkiniz müşteri hesabınıza otomatik olarak tanımlanmaktadır.
Kredi Kartı ile ödeme kabul ediyor musunuz?
Elbette. Tüm ödemelerinizi kredi kartı ile tek sefer veya 12 taksite kadar ödeyebilirsiniz. Taksitle yapılacak ödemelerde banka komisyon oranları söz konusu olmaktadır.
Banka Havale/EFT şeklinde ödeme yapabilir miyim?
Elbette yapabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken, sipariş esnasında ödeme seçeneğini "Banka Havale/EFT" olarak seçmektir. Son aşamada banka hesap bilgilerimiz verilecektir. Size uygun banka hesap bilgimize ilgili tutarı yatırabilirsiniz.
PAYPAL ile ödeme kabul ediyor musunuz?
Malesef Paypal, Türkiye'de faaliyet göstermediği için kabul edemiyoruz.
Ek modül ve düzenlemeler yapar mısınız?
Özel istek ve talepleriniz ücreti mukabilinde, iş müsaitliği durumuna göre değerlendirilmektedir.
Geri iade imkânım var mı?
Malesef. Yazılımlarımız domaine lisanslı ve dosya teslimi şeklinde olduğundan iade söz konusu olmamaktadır. Bu nedenle demo sunumlarımızı detaylı olarak inceleyiniz.
Yazılımı alt klasörde veya subdomain olarak çalıştırabilir miyim?
Yazılımlarımızı sitenizin alt klasöründe çalıştırabilirsiniz. Fakat subdomain olarak çalıştıramazsınız. Ya subdomain ya da ana domain olacak şekilde lisans tanımlaması yapılabilmektedir. Ek olarak, alt dizinden ana dizine taşımak için sürükle/bırak yapmanız yeterlidir.

Hazır E-Ticaret Sitesi Paketleri

E-ticaret siteleri son dönemlerin en çok ziyaret edilen ve online alışveriş yapılmasına olanak tanıyan web siteleri olarak bilinir. E-ticaret sektörüne atılmak isteyen ya da hali hazırdaki web sitesini geliştirmek isteyen kişiler için hazır e-ticaret sitesi paketlerinden satın alabilmek mümkün olur. Sektörel tema adı ile kurmuş olduğumuz firmamız, sizlere bu alanda deneyimli kadrosu ile beraber özgün bir hizmet vermek için çalışır.

Mobil Sanal Mağaza

E-ticaret sitelerine artık sadece bilgisayarlardan değil, mobil cihazlardan da giriş durumu söz konusudur. Çin, Birleşik Arap Emirlikleri gibi pek çok ülkede mobil alışveriş çığır açmış ve insanlar artık mağazalardan değil, e-ticaret sitelerinden aldıkları ürünleri tercih eder hale gelmiştir. Durum böyle olunca firmamız bünyesinde yer alan çalışanlarımız, özgün bir e-ticaret sitesi oluşturmak için temasal farklılıklar ve şablon modellerini sizler için tasarlamışlardır. Hazır e-ticaret sitelerimiz mobil cihazlar ile %100 uyumlu çalışırlar.

Sınırsız Web Trafiği

Firmamız bünyesinde sizlerin hizmetine sunduğumuz hazır e-ticaret sitelerini satın alarak sınırsız web trafiğine de sahip olursunuz. Sanal mağaza alışveriş sitelerinde günlük ziyaretçi sayısına oranla web trafiğinde de ciddi bir oranda artış görülür. Bunun farkında olan firmaların web trafiği ve ziyaretçi sayısından da para kazandıkları bilinen bir gerçektir. Firmamız içerisinde verilen hosting hizmetleri sizlere sınırsız web trafiği sağlama imkanı da sunmakta ve günlük oranda bu işlemden de para kazancı sağlama imkanınız olmaktadır.

Sınırsız Ürün Ekleme

E-ticaret sitelerinde web sitesi sahibinin olmazsa olmazlarından biri ürün eklemesidir. Firmaya gelen her yeni ürünün web sitesine eklenmesi ve ürün çeşitliliğinin arttırılması müşteriler açısından oldukça önemlidir. Firmamız tarafından oluşturulmuş hazır e-ticaret sitelerinde sınırsız ürün ekleyebilme özelliğine sahip olursunuz. Gerek portföyünüzde yer alan ürünlerinizi gerekse de XML iş ortaklığımızdan faydalanarak dilediğiniz kadar ürün seçeneğini düzenleyebilmeniz mümkün olur. Paket seçeneklerimizin her birinde sınırsız ürün ekleyebilme avantajınız bulunur.

Hazır E-Ticaret Siteleri Paket İçeriği

Firmamız tarafından sizlere sunulan hazır e-ticaret siteleri üç ayrı paket seçeneği ile sunulur. Bu paketler fiyat bazında özelliklere yansımakta ve belirli sınırlamalar getirilmektedir. Hazır e-ticaret siteleri paket içeriğimiz; B2B iş modeli, limitsiz database alanı, limitsiz trafik, mobil cihazlar ile uyumluluk, havale ve eft satış alt yapısı, kapıda ödeme satış alt yapısı, stok bildirim sistem alt yapısı, yıllık yenileme bedeli almama şeklindedir. Bizi tercih ederek siz de avantajlı hazır web sitesi paketlerinden yararlanabilirsiniz.