0850 840 1141

Emlak Paketleri

Firmanız ve sizin için özel tasarlanmış websiteleri

İnternet gücünü sektörel temanın yazılımlarıyla keşfedin satışlarınızı rahatça kontrol edebileceğiniz anlaşırlır ve ergonomik admin paneli ile sizlerle.......

Emlak - Gayrimenkul Web Paketi - 030

599,90 ₺

Ömür Boyu Lisans

Sıkça Sorulan Sorular

Her yıl ödeme yapmam gerekir mi?
Tüm yazılımlarımız domaine lisanslı olarak ömür boyu kullanım ile sunulmaktadır. Bu nedenle bir defaya mahsus ödeme yaparsınız.
Kurulum yapıyor musunuz?
Kurulum işlemleri standart prosedürlerde olduğu gibidir. Ekstrem ve karmaşık işlemler bulunmaz. Kurulum dosyası içerisinde gerekli talimat ve bilgiler mevcuttur. Kurulum işlemini bizim yapmamızı istediğiniz taktirde bu işlem ek ücret ile yapılmaktadır.
İstediğim kadar domaine kurabilir miyim?
Scriptlerimiz domaine lisanslı verilmektedir, her bir domain için yeniden ürünü satın almanız gerekmektedir. Sipariş verilen script, siparişte belirtilen domaine lisanslanır. Script kurulumu tamamlandıktan sonra, domain değişikliği yapılmamaktadır.
Daha sonra lisans değişikliği yapabilir miyim?
Sipariş tarihi üzerinden 1 AY geçen lisanslar DEĞİŞTİRİLMEZ. Ancak aynı domainin uzantısını istediğiniz şekilde değiştirebiliriz. Örneğin: ilk siparişde domain uzantısı .net ise bunu daha sonra .com olarak değiştirebilirsiniz.
Kendi hostumda barındırabilir miyim?
Evet barındırabilirsiniz. Ancak hosting hizmetinizin, ürünün tanıtım sayfasında belirtilen "sunucu gereksinimlerini" karşılıyor olması gerekmektedir.
Teknik destek veriyor musunuz?
Ürünlerimizin standart işleyişi ile ilgili olabilecek her türlü sorun, hata ve aksaklık konularında teknik destek sunmaktayız. Bunun dışında kalan tüm konularda ücretli destek almanız gerekmektedir.
Ne kadar süre içerisinde teslim edilir?
Kredi kartı ile yapılan siparişler otomatik olarak onaylanır ve hesabınıza tanımlanır. Banka havale/eft ile ödenen siparişler ortalama 10 dakika içerisinde onaylanmaktadır.
Teslimat nasıl yapılıyor?
Siparişiniz onaylandıktan sonra indirme linkiniz müşteri hesabınıza otomatik olarak tanımlanmaktadır.
Kredi Kartı ile ödeme kabul ediyor musunuz?
Elbette. Tüm ödemelerinizi kredi kartı ile tek sefer veya 12 taksite kadar ödeyebilirsiniz. Taksitle yapılacak ödemelerde banka komisyon oranları söz konusu olmaktadır.
Banka Havale/EFT şeklinde ödeme yapabilir miyim?
Elbette yapabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken, sipariş esnasında ödeme seçeneğini "Banka Havale/EFT" olarak seçmektir. Son aşamada banka hesap bilgilerimiz verilecektir. Size uygun banka hesap bilgimize ilgili tutarı yatırabilirsiniz.
PAYPAL ile ödeme kabul ediyor musunuz?
Malesef Paypal, Türkiye'de faaliyet göstermediği için kabul edemiyoruz.
Ek modül ve düzenlemeler yapar mısınız?
Özel istek ve talepleriniz ücreti mukabilinde, iş müsaitliği durumuna göre değerlendirilmektedir.
Geri iade imkânım var mı?
Malesef. Yazılımlarımız domaine lisanslı ve dosya teslimi şeklinde olduğundan iade söz konusu olmamaktadır. Bu nedenle demo sunumlarımızı detaylı olarak inceleyiniz.
Yazılımı alt klasörde veya subdomain olarak çalıştırabilir miyim?
Yazılımlarımızı sitenizin alt klasöründe çalıştırabilirsiniz. Fakat subdomain olarak çalıştıramazsınız. Ya subdomain ya da ana domain olacak şekilde lisans tanımlaması yapılabilmektedir. Ek olarak, alt dizinden ana dizine taşımak için sürükle/bırak yapmanız yeterlidir.

Hazır Emlak Sitesi Paketleri

Emlak konusunda bir web sitesi açmak isteyen birey için Sektör Elma adı altında kurulmuş olan firmamız, hazır web sitesi sunumu yapmaktadır. Web sitesi içerisinde bir emlak sitesinde olması gereken her şey yer almakla beraber, paket tercihi ile aylık ödeme seçimi de yapılabilir. Hazır emlak sitesi içerisinde yer alan paket içeriği, fiyatına göre değişkenlik gösterir. Firmamız üzerinden satın alım yapacağınız hazır web sitesinde pek çok avantajlı fırsat da sizlerle buluşur.

Emlak Temaları

Modern bir görünüme sahip olan emlak temaları, son teknoloji ürünleri kullanılarak tarafımızdan tasarlanmış olan bir web sitesi ile sizlerin hizmetine sunulur. Alt yapımızda yer alan site şablonlarından dilediğinizi seçebilir, istediğiniz zaman farklı bir şablon modeline ücretsiz olarak geçiş sağlayabilirsiniz. Web sitenizin göz alıcı ve ilgi çekici görünümü, mülk bakanlar için de dikkat çekici bir unsurdur. Bu nedenle modern görünümlü bir web sitesi ile sizlere hizmet vermekteyiz.

SEO Uyumluluk

Google gibi arama motorlarında web sitenizin en üst sırada gözükmesi için SEO uyumlu alt yapı ile sizler için web sitesi kurmaktayız. Seçilen temaya bağlı olarak değişkenlik gösterebilmekle beraber, özellikle son dönemlerde çıkarmış olduğumuz temalarımızda üst düzey SEO çalışmalarını yürütmekteyiz. AMP ve sayısal veri işaretleme teknolojilerinin yer aldığı bir sistemde emlak sitesindeki evlerin ya da araçların ne kadar görüntülendiğini görebilirsiniz. Bununla beraber emlak sitesine ilişkin arama yapan kişiler web sitenizi ilk sırada görmektedir.

Hazır Emlak Sitesi Özellikleri

Firmamız aracılığı ile hazır emlak sitesi satın alımı yaptığınız takdirde; mobil ya da tablet ile uyumluluk, sosyal medya desteği, büyük fotoğraf gösterimi, gelişmiş arama modülü, üstün sunucu alt yapısı, gelişmiş admin paneli, toplu resim yüklemesi, fotoğraf döndürme, ilana video ekleyebilme, harita desteği, danışman ekleme, duyuru ekleme, vitrin ilanı özelliği, kolay ilan arama, güncel döviz kurları, emlak talep formu, teknik destek vb. daha pek çok hizmetten de yararlanırsınız.

Hazır Emlak Sitelerinin Paket İçeriği

Firmamız tarafından sizlere verilen üç farklı hazır emlak sitesi içeriği olmakla beraber bu içerikler fiyatlar bazında değişkenlik gösterir. Genele bakıldığında paket ile beraber; ilan ekleyebilme, ilanlara fotoğraf ekleyebilme, emlak danışmanı, çoklu dil seçeneği, tema seçimi, detaylı ilan, amp destekli temalar, ücretsiz kurulum, anlaşmalı sitelerle entegre çalışma, hosting hediyesi, yeni domain tescili, anında kurulum ve teslimat şeklinde hizmet alımı yapabilmeniz mümkün olur.