0850 840 1141

Yoast SEO ve All in SEO Pack Arasındaki Farklar

  • Anasayfa /
  • Blog
  • / Yoast SEO ve All in SEO Pack Arasındaki Farklar

Yoast SEO ve All in SEO Pack Arasındaki Farklar

Wordpress tabanlı bir web sitesi kullanıcısının sitesinde SEO çalışmaları ile ilgilenmesi sonucunda birçok eklenti kurulumu da söz konusu olur. Eklenti seçiminde diğer eklentilere oranla aralarından sıyrılmayı başaran iki alternatif bulunur. Bunlardan biri Yoast SEO olarak bilinirken, bir diğeri ise All in SEO Pack olarak bilinmektedir.

Yoast SEO ve All in SEO Pack Kurulum Farklılıkları

Kurulum işlemi eklentiler yüklendikten sonra atılacak ilk adım olduğu için oldukça önemlidir. Bir çok kullanıcı eklentiyi nasıl kullanacağını bilmediğinden ötürü bu hizmeti müşterilerimize sunmaktayız. Sektörel Tema adı ile kurmuş olduğumuz firmamızdaki uzmanlar sayesinde bu eklentiler kısa bir süre içerisinde kurulabilir. Eklentinin etkinleştirilmesi ardından Yoast SEO site kullanıcısına bir tur önerirken All in SEO Pack eklentisinden bu alanda farklılık göstermektedir.

Yoast SEO ve All in SEO Pack Günlük İşlem Farklılıkları

Günlük işlemler site içerisinde yayınlanan her yazı için SEO işlemlerinin uygulanmasıdır. Yoast SEO, güçlü bir içerik analizine sahip olmakla beraber, kategori ve etiket düzenleme sayfası mevcuttur. All in SEO Pack eklentisi ise SEO niteliklerinin belirlenmesi açısından biraz daha sade bir yaklaşım ortaya koyar.

Yoast SEO ve All in SEO Pack Ek Özellik Farklılıkları

Yost SEO eklentisinde yer alan ek özellikler ile All in SEO Pack içerisinde yer alan özellikler farklılık gösterir. Yoast SEO içerisinde XML Site Haritaları, Open Graph Meta Tags, Breadcrumbs, Google Search Console Entegrasyonu ile SEO Verilerini İçe ve Dışa Aktarma ek özellikleri yer alır. All in SEO Pack eklentisinde ise Yoast SEO'dan farklı olarak Dosya Editörü, Performans İzleme ve Kötü Bot Engelleme gibi özellikler bulunur. Yoast SEO ve All in SEO Pack eklentilerinin en iyi şekilde kurulumu için sektoreltema.com.tr web sitemiz üzerinden bizimle irtibata geçebilirsiniz.