0850 840 1141

Wordpress Hazır Blog Web Siteleri

Wordpress Hazır Blog Web Siteleri

Bir web sitesi kurmak için önce yabancı dil bilmeniz ve İngilizce eşliliğinde bazı kodlama programlarını bilerek hepsini bir arada kullanmanız gerekir. Bu arada domain ve hosting işlemleri için uzun çabalar sarfetmeniz gerekir. Firmamız sizlere hazır web siteleri imkanı sunar. Yapmanız gereken sitemizi ziyaret ederek istediğiniz wordpress hazır web sitesini seçmek ve ödemenizi yapmak. Daha sonra indir ve kur butonu ile kolayca kurulum sağlayabilirsiniz. Gerekirse firmamızdan ücretsiz kurulum ve destek alabilirsiniz. Aldığınız ürünün domain adresinize lisansı yapılır. Ancak içeriği desteklemesi gerekir.

Nasıl Çalışır?

Hazır web siteleri arka paneli hemen hemen her sitede aynıdır. Kurulan web sitesinin çalışması için domain ve hosting satın almanız gerekir. Kullanıcıların sitenize erişebilmesi için bu hizmetlere ihtiyaç vardır. Firmamız iş kollarına uygun olarak hazır web site hazırlar.

Özellikleri Nelerdir?

Alınan hazır wordpress web sitesi hangi iş sektörü için alındıysa o sektörün ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde yapılmıştır. Sağlık, hukuk, emlak, inşaat, nakliye gibi bir çok farklı iş kolları için yapılır. Her şeyden önce sitenin tasarımı çok önemlidir. Göze hitap etmeli ve kreatif bir şekilde tasarlanmış olması gerekir. Ziyaretçiler kolaylıkla siteye girebilmeli ve aradıkları içeriklere rahatça ulaşabilmelidirler. Gerektiği zaman ilan veya duyuru aramayı hızla yapabilmelidir. Web sitesindeki görsel içerikler hızlı görüntülenmeli ve bilgilendirici olmalıdır. Firmamızdan işinize hitap eden hazır wordpress site almanız ve hemen kurmanız mümkündür.

Ücretleri Nedir?

Hazır wordpress web siteleri için farklı paket imkanı sunan firmamız kurulumu ücretsiz yapar. Paketi alırken bir defa para ödersiniz ve web sitesi size lisanslı olur. Her ay para ödemenize gerek yoktur. Satış sonrası içinde firmamızdan teknik destek almaya devam edebilirsiniz.