0850 840 1141

SEO'da Visibility Raporu Nedir?

SEO'da Visibility Raporu Nedir?

Kötü ve iyi SEO danışmanı arasındaki farkları bulmak için raporlara bakmanızla yeterli olmaktadır. Kötü seo raporları işe yaramayan pek çok bilgiyi içerir ve müşterilere çok az miktarda öneri sunar. Bu bilgi veya veriler gereksiz yığınından başka bir şey değildir. Seo'da visibility raporu nedir? Sorusunun yanıtını sizler için sunmaktayız.

İyi SEO Raporları

Önemli ve gerekli bilgileri ön plana çıkartır, uygulanabilir tüm izlenimleri sunarken aynı anda bilgilere yönelik yorumlara yer vermekteyiz. Müşterilere hangi işlerin işe yaradığını göstermekle kalmayarak aynı zamanda nedenlerini açıklamaya çalışırız. SEO visibility raporu için uzunluk söz konusu değildir. Rapor çok fazla uzun olabileceği gibi çok da kısa olabilecektir. Ancak raporların oluşturulması için uzunlukları fark etmeksizin saatler alıcıdır. Bu noktada cevaplanması beklenen basit bir soru bulunmaktadır.

SEO Visibility Nedir?

SEO visibility raporu bir internet sitesinin arama motorlarında farklılık gösterdiği performansa yönelik genel olan bir bakıştır. Raporların ana merkezinde genellikle alan ismi verileri, organik ve hızlı sıralamalar yer almaktadır. Raporlar aynı anda SEO ajansı çalışanları tarafından yapılan işlemleri ön plana çıkartmaktadır. İyi seo planlama gerçekten işe yarayan odak noktalara odaklanmaya dayalıdır. Seo visibility raporu söz konusu çalışmanın bir analizidir. Bu rapor ile nelerin işe yaradığını görme fırsatını her zaman elde edersiniz.

Ne İşe Yarar

Çalışmalarınızı hemen analiz etmeden ne işe yaradığını nasıl anlarsınız? SEO raporu size bu konuda yardımcı olabilir fakat bu rapor sadece sizin için değil aynı anda müşterileriniz için değerlidir. Siz çalışmalarınızı devam ettirirken müşteriler her zaman sizinle olamayacağı için neler yaptığınız konusunda önemli bir bilgiye sahip olamayacaklardır. Çoğunlukla onlara nelerin işe yaradığını öğretmenin tek yolu bu rapordur. Fakat müşteriler tarafından rahatlıkla anlaşılabilen raporlar ayarlayarak onları memnun etmeyi başarabilir ve ayrıca sizinle çalışmaya devam etmelerini kesinlikle sağlayabilirsiniz.