0850 840 1141

SEO İçin Gerekli Eklentiler Nelerdir?

SEO İçin Gerekli Eklentiler Nelerdir?

Arama motoru optimizasyonu olarak bilinen SEO işlemleri, web sitelerine entegre edilirken bazı eklentilerin kullanım durumu söz konusu olur. Bu alanda öncü bir yaklaşım sergileyen firmamız, gerekli olan eklentileri web sitesinin ihtiyacı olduğu şekilde düzenlemekte ve siteye entegre etmektedir. SEO için gerekli eklentiler nelerdir? sorusu, web sitesinin ihtiyacına göre şekillenmekle beraber, her web sitesinde kullanılan bazı eklentiler bulunur.

SEO By Yoast Eklentisi

Yaygın olarak kullanılan ücretsiz SEO eklentilerinden bir tanesidir. Web sitesinin yanında XML site haritalarının optimize edilmesi ve kusursuz bir SEO ayarının yapılmasına yardımcı olan bu eklenti, optimizasyon paneli dostudur. Eklenti; yeşil, turuncu ve kırmızı renkler ile kullanıcıyı yönlendirir. Turuncu ve kırmızı içerikli olanlar düzeltilmesi gerektiğine işaret eder. Firmamız uzmanları tarafından kullanılan eklenti seçeneklerinden bir tanesidir.

All In One SEO Pack Eklentisi

Web sitelerinde yer alan blog yazılarının başlıklarını arama motorları için otomatik bir şekilde optimize etmeye yarayan bu eklenti, tasarlanma amacına bakıldığı zaman görevinden daha fazlasını yerine getirir. SEO uyumlu bir web sitesinin hazırlanması ve faaliyete geçirilmesi için gerekli olan kaynağı da sağlayan bu eklenti, firmamız çalışanları tarafından müşterilerimizin taleplerini en iyi şekilde karşılayabilmek adına da kullanılır.

Premium SEO Pack Eklentisi

Web sitesinde optimizasyon işlemini yapan ve özelleştirme adına gerekli olan tüm kaynakları sunan bu eklenti, web sitesinin çok fazla ziyaretçi trafiği çekmesine de yardımcı olur. Kullanıcı için oldukça önemli olan web sitesi görüntüsünü optimize eder ve zengin spinnet işlevselliği ile beraber blog sitelerini ve web sitelerini arama motorlarında göze çarpar bir hale getirir. 301 yönlendirmelerini yönetmekte ve 401 bulunmayan sayfaların izlenmesini de sağlamaktadır.