0850 840 1141

Profesyonel Hosting Nedir?

Profesyonel Hosting Nedir?

Bir web sitesi kurmak isteyen ve açtığı sitenin 24 saat kesintisiz olarak diğer internet kullanıcıları tarafından ulaşılabilir olmasını isteyen kişilerin bir hosting hizmeti almaları gerekir. Bu hosting sağlayıcı firmalar sitenin açıldığı bilgisayarın IP adresini kendi sunucularına bağlayarak sitenin sorunsuz şekilde uygun fiyatlara 7/24 açık olmasını sağlarlar. Farklı türlerde alınan hosting hizmetlerinden profesyonel hostingler özellikle önemli konularda açılan web siteleri için şarttır.

Profesyonel Hosting Hizmeti Neden Alınmalıdır?

Her hosting'in farklı bir amacı vardır. Kişisel web siteleri için amatör hosting hizmetleri yeterli olurken açılan sitenin e-ticaret veya kurumsal olması durumunda ise sorun yaşanmaması için daha geniş ve üst düzey güvenlikli olan profesyonel hosting hizmeti almak şarttır. Yaşanılacak en ufak bağlantı kopmalarının büyük sorunlara yol açacağı bu konularda müşterilerine kesintisiz hosting hizmeti sağlayan firmamız da müşterilerimize en uygun fiyatlı profesyonel hosting hizmeti sunulmaktadır. Ayrıca firmamız canlı destek birimi ile müşterilerine yardımcı olmak için profesyonel hosting nedir? Sorusu da dahil tüm sorulara anlık cevaplar vermektedir.

Profesyonel Hosting Hizmetini Nasıl Alabilirim?

Firmamız ile 24 saat aktif olan canlı destek birimimiz ile iletişime geçen müşterilerimiz için sitemizin üst kısmında hostingler sekmesi vardır. Bu sekmeye tıklanıldığında ise müşterilerimizin karşılarına profesyonel hosting paketleri açılır. Bu paketlerden istediğinin üzerine tıklayan müşterilerimiz ile firma personellerimiz iletişime geçerek hosting hizmeti için gerekli olan işlemlere başlanır.

Profesyonel Hosting Fiyatları

Hosting sağlayıcı firmalar arasında en kaliteli hizmeti en uygun fiyatlara sunan firmamız müşterilerine farklı içeriklere sahip 3 çeşit profesyonel hosting paketi sunmaktadır. Fiyatları 31.70 TL ile 359.00 TL arasında değişen fiyatlara sahip olan bu hosting hizmetlerinden birisini tercih eden müşterilerimiz firmamıza ücreti ödedikleri an hizmet almaya başlayabilirler.