0850 840 1141

Hosting Taşıma İşlemi Nasıl Yapılır?

  • Anasayfa /
  • Blog
  • / Hosting Taşıma İşlemi Nasıl Yapılır?

Hosting Taşıma İşlemi Nasıl Yapılır?

Hosting internet sitenizde ki içeriklerin kullanıcıya sunulurken depolandığı alan demektir. Her sitenin mutlaka bir hostingi olmalıdır. Hosting seçimi site içeriği ile doğrudan ilgilidir. Firmamız memnun olmadığınız hostinglerden sizi kendi hostinglerine ücretsiz olarak taşır. Hosting almadan önce hızına ve güvenliğine dikkat etmeniz gerekir.

Hosting Neden Önemlidir?

Seçtiğiniz hosting siteniz hakkında bilgi verir. Önemli olan web sitenize hızlı ve güvenli ulaşım sağlayabilmektir. Site içirdiği ne kadar hızlı ve güvenli görüntülenirse siteniz o kadar çok ziyaret edilir. Firmamız sitenizin büyüklüğüne göre hosting hizmeti verir. Hosting aldıktan sonra bir daha ödeme yapmanıza gerek kalmaz. Teknik destek ücretsiz olup dilerseniz kurulumu için de yardım alabilirsiniz.

Nasıl Taşınır?

Hosting taşıma işinde yapacağınız ilk şey yedek almaktır. Yedek almak için bir programa ihtiyaç vardır. Programı indirdikten sonra sitenizin sunucusuna bağlanın. Daha sonra sie içeriğini ve tüm dosyaları aktarın. Çok zahmetli bir iş olmasa da teknik bir iştir. Bunun için firmamızdan yardım alabilirsiniz. Siz sadece istediğiniz hosting paketini seçin ve ödemenizi yapın, taşıma işlemini firmamız yapsın.

Taşıma Ücretli midir?

Firmamızdan aldığınız hostingler sitenize katkı sağlayan ve site içeriğine kolay ulaşılmasını sağlayan hostinglerdir. Sitenizi ziyaret eden kişiler jet hızıyla sitenize ulaşır ve içerikleri görüntüler. Firmamız birden fazla internet sitenizi tek bir hosting hesabında toplayabilir. Güçlü alt yapısı nedeniyle çok hızlı veri çekebilir ve hızlı bir şekilde içerik görüntüleyebilirsiniz. Memnun olmadığınız hosting hesabınız firmamıza ücretsiz olarak taşınır. Sitenize en uygun olan hostingi alarak ödemenizi yapın ve taşıma işini firmamıza bırakın. Daha kaliteli ve hızlı bir web sitesi için mutlaka firmamızı arayın ve hizmet satın alın.