0850 840 1141

Hosting Kiralama Hizmeti Nedir?

Hosting Kiralama Hizmeti Nedir?

Teknolojinin gelişimi ile birlikte artan internet kullanımında birçok kişi web adresleri açmışlardır. Farklı amaçlar ile açılan bu siteler üzerinden iş yapan kişilere diğer internet kullanıcılarının erişim sağlaması için ise sitenin açıldığı bilgisayarın 24 saat açık olması gerekir. Bu durumun maddi olarak kişileri zor durumda bırakması nedeni ile bu kişilere hosting hizmeti sağlayan firmalar ortaya çıkmıştır. Bu firmaların sitelere büyük yarar sağlamaları ise hosting kiralama hizmeti nedir? Sorusunu gündeme getirmiştir. Bu firmaların bir sunucu ile bilgisayarın IP numarasına bağlanması bilgisayar açık veya kapalı ne durumda olursa olsun siteye erişim olmasını sağlamaktadır. Mutlaka güvenilir sağlayıcılardan alınması gereken bu hizmeti firmamızın sektoreltema.com.tr sitesine girerek belirli dönemlerde yaptığımız kampanyalardan faydalanarak uygun fiyatlara geniş kapsamlı hosting hizmeti kiralama işlemini yapabilirsiniz.

Hosting Kiralama İşlemi Nasıl Yapılır?

Firmamızın kullanımı kolay olan sektoreltema.com.tr sitesini ziyaret eden kullanıcılar üst tarafta bulunan hostingler sekmesinin üzerine geldiklerinde alt tarafa hosting hizmetleri kalite kalite sıralanacak şekilde karşılarına çıkar. Bu hizmetlerden hangisini istiyorsa kullanıcı üzerine tıkladığında da farklı işlem kapasitelere sahip 3 seçenek açılır. Bu seçeneklerden kendisine uygun olanın üzerine tıklayıp sonrasında sitenin istediği işlemleri yapan kullanıcılar kendilerine bir hosting sunucusu edinmiş olurlar.

Hosting Seçenekleri

Hosting almak için sitemizi ziyaret eden müşterilere firmamız profesyonel, ekonomik ve bayi hosting seçeneklerini sunar. Bu seçeneklerden ise kullanıcılar web sitesi hangi amaç ile açtıklarına göre bir tanesini kiralayarak sitelerinin 7/24 açık olmalarını sağlarlar. Ticari, kurumsal veya kişisel blog için açılmasına göre değişen hosting hizmetlerinde firmamız müşterilerine uygun olması için fiyat indirimlerine gitmektedir.

Hosting Kiralama Fiyatları

Piyasadaki en uygun hosting kiralama fiyatlarının bulunduğu firmamızda fiyatlar hosting'in profesyonel, ekonomik veya bayi hostingleri arasında değişmektedir. Genel olarak 31.70 TL ile 359.00 TL arası değişen fiyatlar için firmamızın web adresini ziyaret ederek en net bilgileri alabilirsiniz.