0850 840 1141

Hosting Hizmeti

Hosting Hizmeti

Her gün yüzlerce site ziyaret ediyoruz, kayıt oluşturuyor, giriş yapıyor, yorumlar yazıyoruz. Alış veriş yaparken siparişler verip onu takip ediyoruz. İnternet üzerinde oyun oynuyor onları kaydedip çıkıyoruz. Fotoğraflar, videolar ekleyip çıkarıyoruz. Bu yapılan değişiklikler bilgisayarınıza mı kaydediliyor? Öyle olsaydı telefondan yapınca telefona kaydetmesi gerekirdi. Bir web sitesinde yapılan tüm değişiklikler ve güncellemeler hostinglere kayıt edilir.

Hosting Nedir?

Hosting web sitesinin kasasıdır. Depolama alanı olan hosting, bir web sitenin içindeki tüm herşeyi kaydeder. Hosting’in 7 gün 24 saat açık olması gerektiği için normal bir bilgisayar kasasını hosting olarak kullanamazsınız. Hostingler özel kablolarla ağ bağlantısı yapan bu bağlantı sayesinde web sitesinin bağlı olduğu sunuculardır.

Hostinglerde önemli olan hard disk kapasite ve hızıdır. SSD hard disklerle oluşturulmuş hostingler son derece hızlı olur.

Hosting Hizmetinin Artıları

Hosting hizmetinin artıları için ilk olarak 7/24 açık olduğu için sitenizin de sürekli açık olmasını sağlar denilebilir. SSD hard disklerle oluşturulmuş hostingler sitenizin daha hızlı çalışmasını, veri akışının hızlı olmasını ve hızlı bir şekilde veri güncellemesini sağlar. Hostingler de bulunan çalışma alanı kapasitesinin büyük olması hostinge yükleyebileceğiniz boyutu da artıracaktır.

Sektörel Tema şirketi olarak size sunduğumuz SSD Hostingler ile web sitelerinize ekstra hız kazandırıyoruz. Hosting paketlerimize bakarak size uygun sayıda mail adresi, web sitesi sağlayan paketimizi seçebilirsiniz. Ayrıca hosting paketlerinde bulunan trafik alanlarına dikkat ederek size en uygun hosting paketini seçebilirsiniz.

Hosting Çeşitlerimiz

Sektörel Tema Şirketi olarak üç sınıfta hostingler sunmaktayız. Ekonomik SSD Hosting de Eko SSD 1, Eko SSD 2, Eko SSD 3 olmak üzere 3 paketten oluşmaktadır. Profesyonel SSD Hosting Pro SSD 1, Pro SSD 2, Pro SSD 3 olarak 3 paketten oluşmaktadır. Bayi (Reseller) Hosting S BAYİ, M BAYİ, L BAYİ olmak üzere 3 pakete sahiptir.