0850 840 1141

Hosting Bizlere Neler Sağlamaktadır?

Hosting Bizlere Neler Sağlamaktadır?

Kendisine bir web sitesi kuran ve bu web sitesine herkesin 24 saat aralıksız ulaşmasını isteyen ya da mevcut web sitesini genişletmek isteyenlerin mutlaka bir hosting'e ihtiyaçları vardır. Bir barındırma hizmeti olan hosting bilgisayarınızın 7/24 açık kalmasına gerek kalmadan verilerinizin depolanacağı bir web sunucusudur. Bir web sunucusu almanın fiyat olarak da daha uygun olmasından dolayı mutlaka hosting sağlayıcısı olan firmamızın sektoreltema.com.tr adresini ziyaret etmeli ve burada bulunan teknik ekibimizden hosting bizlere neler sağlamaktadır? Ve hosting nedir? Gibi sorularınızın cevaplarını detaylı bir şekilde almalısınız.

Hosting Seçenekleri

Kişilerin ne tür hosting'e ihtiyaçları olduğunu ne tür bir web sitesi açmak istediği belirlemektedir. Hostingler kurumsal olarak açılan web sitelerinde daha profesyonel olarak sağlanması gerekirken kişisel blog sitelerinde hostingler için temel özellikte olanlar yeterli olacaktır. Bu aradaki fark ise verilen korunmasındaki öneme göre belirlenir. Eğer ki sitenize en uygun hosting'in ne olduğunu bilmiyorsanız firmamız web adresinde bulunan teknik destek birimini ziyaret ederek uzman kişiler ile görüşebilir ve sorunsuz bir şekilde web sitesi yönetimine devam edebilirsiniz.

Paylaşımlı Hosting

Firmamız üyelerine avantajlı hosting sağlayıcılığını uygun fiyatlar ile yapmaktadır. Sınırsız trafik hosting hizmeti sağlayan firmamız bu sayede üyelerini herhangi bir seviye aşımı sonrası ek ücret ödemelerini önlemektedir. Tek bir hosting ile birden fazla sitesinin bilgilerini barındırma şansını da üyelerine tanıyan firmamızda paylaşımlı hosting hizmeti ile birden fazla kullanıcı ile kaynak paylaşımı yapma imkanınız da bulunmaktadır.

Wordpress Hosting

Wordpress hosting çeşitleri arasında en fazla tercih edilendir. Otomatik güncelleme ve yedekleme özelliğinin olmasının yanı sıra ekstra güvenlikli olan bu hosting web sitenizde yer alan bilgilerinizin herhangi bir tehlike durumunda kaybolmasını imkansız hale getirmektedir.