0850 840 1141

Google Görsel SEO'su Nedir?

Google Görsel SEO'su Nedir?

İnternet aleminde görsel ögeler kullanıcılarla daha iyi ve yakın bir şekilde etkileşim kurulmasını sağlıyor. Kullanılan görseller etkili kullanılıyor mu? Kullanılan görsellerin genellikle daha etkili kullanıldığını söylemek mümkün. Fakat kullanılan görsellerden genel olarak arama motorlarının pek fikirleri olmadığı görülüyor. Google görsel seo ile seo hizmetlerinden ve içeriklerden daha etkin yararlanılabiliyor. Görseller insanların daha fazla etkileyen içeriklerdir. Bu konu ile yapılan araştırmalarda da yazı yerine görsel unsurların kullanımının daha etkili olacağı görülmüştür.

Google Görsel Seo Paketleri

Google görsel seo paketleri incelendiğinde içerik olarak birçok farklı paketin olduğu söylenebilir. Bu paket seçenekleri arasında; silver seo, gold seo, platin seo vb. gibi farklı paket seçenekleri yer alıyor. İsmi geçen bu paket içeriklerini kullanıcıların sektoreltema.com.tr firmasının internet erişim adresini ziyaret ederek diledikleri içeriklere ulaşabiliyor.

Google Görsel Silver Seo Paket İçeriği

Google görsel silver seo paketi kullanıcıların karşısında uygun içeriklerle çıkmakta. Bu paket seçeneğinde kullanıcılara; iki tane anahtar kelime, bir tane seo içeriğine uygun makale, içerikle uyumlu tanıtım yazısı, profil backlink içeriklerin kullanıcılarla buluşması sağlanır. Baclink içerikleri Facebook, Twitter, Tumblr, Scoop, Diigo, Quup ve pdf gibi sosyal medya hesaplarına ve uygulamalara uygun olarak gerekli seo desteği de firma tarafından sunulmakta.

Google Görsel Platin Seo Paket İçeriği

Paket içerikleri içerisinde en geniş Google görsel seo paketlerinin platin içerikli paketler olduğu biliniyor. Kullanıcılar tarafından yoğun ilgi gören bu paket seçenekleri ile kullanıcıların geniş bir kitleye kısa sürede ulaştırılıyor.. İçerik olarak incelendiğinde; üç tane anahtar kelime kullanımı, seo içeriğine uygun olarak hazırlanan üç adet makale, içeriğe uygun tanıtım yazısı, on beş adet forum tanıtım seti, yirmi adet rehber kaydı, ücretsiz seo çalışmaları, içeriğe uygun sürpriz çalışmalar ve backlink içeriklerinden de kullanıcılar yararlanabiliyor.