0850 840 1141

Emlakçılar İçin Hazır Web Siteleri

Emlakçılar İçin Hazır Web Siteleri

Emlak sektörü internet ortamında olması gereken bir sektördür. Emlakçılar için hazır web siteler bu iş uygun sitelerdir. Emlak web siteleri müşterilere kolay kullanım alanı sağlarken detaylı arama arama çeşitliliği sunar. Firmamız emlakçılar için hazır web siteleri yapar ve teknik destek sağlar.

Emlak Web Sitesi Nasıl Olmalıdır?

Firmamız emlak sektörüne uygun olarak web sitesi satışı yapar. Etkileyici şık bir tasarım ile kullanıcılara kolaylık sağlar. Dil seçeneği çok önemli bir ayrıntıdır. Emlak sektörü geniş bir sektör olduğu için müşteri portföyü çeşitlidir. Bu yüzden dil seçeneği olması önemlidir. Kapsamlı ilan ekleme butonu ile sınırsız sayıda ilan açık ve anlaşılır olarak eklenebilir. Firmamız kurumsal ve bireysel üye ekleme ile emlak sitesinin rahat kullanımını sağlar.

Seo Uyumlu Önemli Midir?

Kullanılan emlak web sitesinin seo uyumu önemlidir. Daha fazla müşteri elde etmek ve siteyi ziyaretçi akınına uğratmak için seo uyumu önemlidir. Gelişmiş filtreleme ile hızlı arama yapmanızı sağlar. Firmamızın tasarımını yaptığı web sitesinde her türlü özellik mevcuttur. İlanları karşılaştırmak artık daha kolay. Seçilen ilanı karşılaştır butonu ile kolayca kıyaslayabilir ve bir fikir elde edebilirsiniz. Üyeleriniz ile anlık mesajlaşma sağlayabilirsiniz. Müşterileriniz hatalı ilan yükledikleri zaman uyarı mesajı ile bildirim sağlanır. Sisteminizde kayıtlı olan tüm müşterilerinize toplu bilgilendirme yapabilirsiniz. Firmamızın tasarımını yaptığı web siteleri spam ve botlara karaşı yüzde yüz güvenlidir.

Web Sitesi Paketleri

Firmamız farklı özelliklerde web satışı yapan ve teknik destek sağlayan bir sitedir. Web sitesini aldıktan sonra ömür boyu kullanım sağlarsınız. Günün her saatinde kesintisiz destek talep edebilirsiniz. Size ve bütçenize uygun web sitesi paketlerini alarak kolay ve hızlı kullanım sağlayabilirsiniz.