0850 840 1141

Ekonomik Hosting Nedir?

Ekonomik Hosting Nedir?

Hosting, kelimesi İngilizce dilinde barındırma, ev sahipliği yapmak anlamına gelmektedir. Hosting şirketleri, sizler için sitenizin bilgilerini, veri giriş çıkışlarını kendi yüksek hızlı işlemcili bilgisayarlarında barındırmaktadır. Hosting hizmeti, siteniz için sağlanacak veri giriş çıkışlarını kontrol eden bir yapıdır. İnternette yer edinebilmek ve kalitenizi artırmak için hosting şirketlerinden yardım alabilirsiniz. Peki, ekonomik hosting nedir? Ekonomik hosting, bizlerin sizler için SSD cloud altyapısında sunduğumuz yüksek performans garantileyen web hosting paketlerimizin genel adıdır. Üç ayrı paket halinde tasarladığımız hosting hizmetlerimiz ise şunlardır; Eko SSD 1, Eko SSD 2, Eko SSD 3.

EKO SSD 1

Bu ekonomik pakette, müşterilerimize 100 megabayt disk alanı sunmaktayız. 2 GB'a kadar internet trafiğine izin vermekteyiz. 1 adet siteye ev sahipliği yapma ve 5 adet e-mail adresi hizmeti sunmaktayız. 2 adet hızlı ve sağlam altyapı yönetim hizmeti sunan mySQL, 10 adet hosting hizmeti sağlayıcınız ile aranızda bilgi alışverişi yapmanızı sağlayan FTP hesabı, anında kurulum, 10 adet veritabanı sağlayan msSQL ve ücretsiz olarak hosting aldığınız bizler ve sizlerin arasında verilerin şifrelenmesini sağlayan SSL sertifikası vermekteyiz. Yıllık 49.90 tl ile ücretlendirmekteyiz.

EKO SSD 2

En popüler olan paket, sınırsız web sitesi özelliği sunmaktadır. 250 mb disk alanı, 5 gb internet trafiğine izin vermektedir. 10 adet e-mail adresi barındırabilen bu pakette, 5 adet mySQL ve limitsiz FTP hesabı vermekteyiz. Diğer bütün paketlerimizde olduğu gibi anında kurulum ve SSL sertifikası hizmeti de sunmaktayız. Yıllık ücreti 69.00 Türk Lirasıdır.

EKO SSD 3

500 mb disk alanı, 10 gb internet trafiği sağlayan bu paketimizde ise,10 adet mySQL, limitsiz FTP hesabını garanti ediyoruz. Diğer paketlerimiz gibi anında kurulum sağlanmakta ve ücretsiz SSL sertifikası verilmektedir. Yıllık ücreti ise 99.00 Türk Lirasıdır.