0850 840 1141

Doktorlar İçin Özel Hazır Web Site Paketleri

  • Anasayfa /
  • Blog
  • / Doktorlar İçin Özel Hazır Web Site Paketleri

Doktorlar İçin Özel Hazır Web Site Paketleri

Doktorlar verecekleri hizmeti anlatabilmek ve kendini tanıtmak için web sitelere ihtiyaç duyarlar. Yapılan web sitesi fonksiyonel olmalıdır ve ihtiyacı karşılayabilmelidir. Firmamız doktorlar için özel hazır web site paketleri satar. Satılan web siteleri ömür boyu kullanım sağlar.

Doktor Web Sitesi Nasıl Olmalıdır?

Doktor web sitesi doktoru ve verdiği hizmeti tanıtmalıdır. Görseller ile desteklenmeli ve kullanıcıya kolay kullanım sağlamalıdır. Videolar, fotoğraflar, slaytlar bilgi vermek için çok önemlidir. Tüm bu materyaller doğru kullanılmalıdır. Akılda kalıcı modern bir tasarıma sahip olması gerekir. Yönetici butonu ile paylaşılan içerikler sadece sizin kontrolünüzde olur. Firmamızın satışını yaptığı web sitesini kendi hosting hesabınızda saklayabilirsiniz. Farklı tema özellikleri sayesinde kendinize en uygun paketi seçebilirsiniz. Alınan tema başka bir temayla değiştirilemez. Almadan önce paketleri internet sitemizden incelemeniz gerekir.

Dil Seçeneği Neden Önemlidir?

Ülkemiz sağlık turizminde lider bir ülkedir. Sağlık hizmetlerinin ekonomik olması ve kaliteli olması her yıl binlerce kişiyi ülkemize getirmektedir. Öncesinde hastalar araştırma yaparken interneti kullanır. Web sitelerinde dil seçeneği olması yabancı hastaların daha kolay hizmet almasını sağlar. Firmamızın tasarımını yaptığı her web sitesinde mutlaka dil seçeneği vardır.

Satın Alınan Web Sitesi Nasıl Kurulur?

Firmamız web sitesi satışı sonrasında ücretsiz kurulum desteği sağlar. Ödemeyi yaptıktan sonra aldığınız paketi indirebilirsiniz. Aldığınız paketin artık lisansı sizin elinizde olur. Aylık para ödemek zorunda kalmaz ve ömür boyu kullanabilirsiniz. Ödeme yaptıktan hemen sonra siparişiniz onaylanır ve web paketiniz size teslim edilir. Ücretsiz olarak güncelleme hakkı sizde olur. Firmamız tüm sektörler için web sitesi yapmaktadır. Sektörün ihtiyacı ve gereksinimleri göz önünde bulundurulur ve ona göre hazır paket üretilir.