0850 840 1141

Bilmeyenler İçin Kısaca SEO

Bilmeyenler İçin Kısaca SEO

Seo, arama motoru optimizasyonu anlamına gelmektedir. Daha geniş bir ifade ile bir web sitesi hakkında arama motorları için yapılan iyileştirme çalışmalarıdır. Peki Seo ne işe yarar? İşte ayrıntılar:

Seo Ne İşe Yarar?

Seo, Google başta olmak üzere Yandex ve Bing gibi arama motorlarında dönüşüm sağlayan kelimelerin ilk sayfada görüntülenmesini sağlayan bir tür sistemdir. Seo çalışmasına bağlı olarak ilgili sektörlerde yer edinilebilir ve yapılan tüm çalışmalar üst sıralarda yer alabilir. Firmamız bu konuda Seo öncesi ve sonrasında sizlere destek vermekte ve en kaliteli hizmeti sunmaktadır. Sitemize giriş yaparak Seo paketlerini inceleyebilir, detaylar için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Seo Paketleri

Sitemiz içerisinde sizlere 3 çeşit Seo paketi sunmaktayız. Doğru bir şekilde uygulanan Seo paketleri, sizi her zaman arama motorunda üst sıralara taşır. Seo paketleri ile siz de hedef kitlenizi genişletebilir, birçok kişi tarafından tanınabilir ve ürünlerinizi ya da hizmetinizi en iyi şekilde sunabilirsiniz. Sitemizde bulunan seo paketleri farklı fiyatlar üzerinden sizlere sunulmaktadır ve paketler farklı özellikler içermektedir. Siz de firmanızı en üst seviyeye taşımak için uzman ekibimizle çalışabilir, hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Detaylı Raporlama ve Garantili Hizmet

Firma olarak sizlere sunmuş olduğumuz Seo hizmetimiz ile 45 gün içerisinde sektörünüzde yükselebilirsiniz. Biz firma olarak sizlere bu konuda garanti veriyoruz. Bunun haricinde Seo paketlerimiz içerisinde detaylı raporlama seçeneğimiz vardır. Detaylı raporlama ile tüm paket içerikleri raporlanır ve RAR dosyası şeklinde sizlere URL eklenerek gönderilir. Çalışmalarımızda kullanılan tüm Seo uyumlu makaleler de rapora eklenir. Bu seçenek ile çalışmalarda kullanılan makaleleri özgünlük testinden geçirebilir ve kontrol edebilirsiniz. Seo hizmetlerimiz ve diğer hizmetlerimiz için sizleri sitemize bekliyoruz.