0850 840 1141

Bayilik Paketi Nedir?

Bayilik Paketi Nedir?

Bayilik çevrenizde bulunan ve farklı sektörlerde hizmet veren kişilere firmamızın paketlerinin satışını yapmaktır. Bir nevi firmamızı ve ürünlerimizi satarak para kazanmanız demektir. Bayilik belli şartlar ve kurallar doğrultusunda olur. Firmamız kalitenin ve teknolojinin tek adresidir. Bayilik alarak firmamızın ürünlerini satabilir ve kazanç elde edebilirsiniz. Bayilik paketi nedir? Bayilik paketleri çok çeşitlidir. Sitemizi ziyaret ederek bayilik işlemleri ve prosedürleri hakkında bilgi alabilirsiniz.

Bayilik Çeşitleri

Firmamız bayilik hizmeti de verir. Bayilik almak isterseniz hangi tip bayilik istediğinize karar verin ve sitemizi inceleyin. Basic bayilik için 500 tl ödemeniz veya firmamızdan 5 adet hizmet paketi almanız yeterli olur. Basic bayilik ile yüzde 20 indirimli ürün alma hakkına sahip olursunuz. Starter bayilik için 750 tl ödemeniz veya 10 adet paket almanız gerekir. Platinum bayilik için 900 tl ödemeniz gerekir. Ürünleri yüzde 40 indirimli alma hakkına sahip olursunuz. Kurumsal bayilik için 1200 tl ödemeniz ve vergi mükellefi olma şartı vardır. Kurumsal bayilik almak isterseniz vergi levhanızı bize ulaştırmanız gerekir. En avantajlı bayilik kurumsal bayiliktir.

Bayilik İle İlgili Şartlar Nelerdir?

Firmamızdan alınan her bayilik bir yıl geçerli olur. Bir yıl sonunda bayiliğini yenilemeyen firmaların bayilikleri basic bayiliğe çevrilir. Firmamız bayiliğiniz bitmeden 20 gün önce size mesaj atar ve bilgi verir. Bayilik alırken yüklenen krediler mutlaka bir yıl içinde kullanılmalıdır. Kullanılmayan krediler yanar.

Bayilik Devredilir Mi?

Firmamızdan aldığınız bayiliğe göre işlem uygulanır. Kurumsal bayilik dışında tüm bayilikleri devir edebilirsiniz. Kime devir işlemi yapılacaksa o hesaba kalan krediler aktarılır. Firmamızın ürünlerini kendi hesabınızda ve bayiliğinizde paylaşabilirsiniz. Firmamızın verdiği ücret dışında farklı bir ücret politikası uygulayamazsınız.