0850 840 1141

All in SEO Pack Nedir?

All in SEO Pack Nedir?

Bir web sitesi SEO eklentisi arıyorsanız, o zaman muhtemelen All In One SEO Pack ile karşılaşacaksınız, çünkü şimdiye kadar oluşturulmuş en popüler WordPress eklentilerinden biridir. Bu kılavuz olacak makalede all in seo pack nedir? Nasıl kurulur ve kullanılır göstermeye çalışacağız.

Neden All in Seo Pack

WordPress, bir SEO dostu kurulum sağlarken, SEO'yu geliştirmek için meta etiketleri ekleme, XML site haritası oluşturma, yinelenen içerikten kaçınma gibi birçok şey yapabilirsiniz. Hepsi Bir Arada SEO Paketi, WordPress panonuza karışan kullanımı kolay bir arayüz ile her şeyi yapmanıza yardımcı olur. Bu paket web sitenizi arama motorları için optimize etmek için harika eklentiler içerir.

WordPress All in Seo Pack Kurmak

Video site haritaları, e-Ticaret SEO, 1 yıllık profesyonel destek ve diğer birçok özellik gibi ek özellikler ekleyen bu paket uygun fiyatlarla sitelerinizi mükemmel yapmaktadır. Bu kurulumu yükleyip etkinleştiriyoruz. Aktivasyon üzerine, eklenti WordPress yönetici menünüze All in Seo Pack maddesi ekleyecektir. Eklenti ayarlarını yapılandırmak için All in Seo ve genel ayarlar kısmına giriş yapmak gerekmektedir. Ayarlar sayfasında, bir dizi ayar göreceksiniz. Her ayar seçeneğinin yanında bir soru işareti vardır ve üzerine tıkladığınızda, seçenek ve ne yaptığı hakkında bir yardım mesajı gösterilir.

Ana Sayfa Ayarları

Genel Ayarlar sayfasındaki ilk seçenek kurallı URL'leri belirlemektir. Her gönderi için kurallı bir URL belirlemek, Google’dan yinelenen içerik cezalarını önlemenizi sağlar. Bu ayarlarda iş ile alakalı bir başlık belirleyebilirsiniz. Bu başlık WordPress web sitenizin başlığından farklı olabilir. Akılda kalıcı hale getirmek ve başlıktaki en önemli anahtar kelimelerinizi kullanmak istiyorsunuz.

Bu alanı boş bırakırsanız, Hepsi Bir Arada SEO varsayılan WordPress web sitesi başlığını kullanır. Farklı bir başlık veya blogunuzla aynı başlığı kullanıp kullanmadığınızdan, web sitenizin ana anahtar kelimelerini içerdiğinden emin olun.

Hizmet Paketini Nasıl Alırım?

Sektörel tema ekibi olarak liderliğimizdeki uzmanlar ile bu hizmeti size kolaylıkla sağlıyoruz. Ülke çapında güvenli SEO hizmetlerini bir çırpıda alıp aktif içeriği yönetebilecek desteği almak için irtibat kurmanız yeterlidir. Yukarıda sayılan tüm işlemler titizlikle yapılarak müşterilere teslim edilmektedir. Hizmetlerin öncesi ve sonrasında gerekli tüm ihtiyaçlar güler yüzlü ekibimiz aracılığıyla karşılanacaktır.