0850 840 1141

SSL Sertifikası Nedir?

SSL Sertifikası Nedir?

Bir zorunluluk haline getirildiğinden dolayı artık her firma bir web sitesi oluşturmak zorunda. Web sitesi oluşturmak zannedildiği gibi kolay bir işlem olmadığı için de firmaların birçoğu bu alanda çalışan şirketlere site kurulumu yaptırıyor. Eğer bir firma sahibiyseniz ya da küçük bir işletmeniz varsa ve internet sitesi kurulumuna ihtiyacınız varsa tam aradığınız yerdesiniz. Firmamızdan gerek internet sitesi kurulumu gerekse de mevcut internet sitenize SSL sertifikası ekleme konusunda yardım alabilirsiniz. Bir internet siteniz varsa SSL sertifikası almanız gerekecektir. Çünkü artık Google gibi arama motorlarına bir internet sitesinin bu sertifikaya sahip olup olmadığınıza dikkat etmekte ve sitenin arama motoru sıralamasında bir bakıma bu şekilde belirlemektedir. SSL sertifikası anlam olarak sitenizden alışveriş yapmak isteyenleri koruyan bir sistemdir diyebiliriz.

Sertifika Kullanmanın Amacı Nedir?

Bu sertifika internet sitenizde ürün alan ve bu ürünün fiyatını ödemek isteyen müşterilerinize güvenlik sağlar. Yani diyelim ki bir müşteri sitenizden A ürününü satın aldı ve ödeme kısmına geçti. Sertifikaya sahipseniz kötü niyetli kişiler müşterinizin banka bilgilerini göremeyecektir. Yani bu sertifika bir nevi sitenizin güvenlik görevlisidir.

SSL Sertifikası Fiyatları

Sitenize en uygun SSL sertifikasını sizinle birlikte belirliyoruz. Piyasadaki en uygun fiyat garantisini veren firmamızdan alacağınız tüm güvenlik sertifikaları uluslararası geçerliliği olan sertifikalardır. Ayrıca eğer mevcut bir internet sitesine sahip değilseniz bize site kurulumu siparişi verdiğinizde SSL güvenlik sertifikanızı da sitenize ücretsiz olarak entegre ediyoruz.

Özel Hosting Sistemleri

Firmamızdan sahip olabileceğiniz hosting paketleri SSD tabanlı yani hızlıdır. Yani firmamızdan aldığınız internet sitesi kurulumu hizmetlerinde son sistem hızlı bir barındırma hizmeti sunulur. Ayrıca tüm web sitesi paketlerimizdeki yönetim panelleri oldukça kolay bir kullanım sunar.