0850 840 1141

Site İçi SEO Nasıl Yapılır?

Site İçi SEO Nasıl Yapılır?

Aynı sektörde bulunduğunuz firmalar arasında, arama motorlarında en önde olmak için SEO hizmetini kullanın. Sektörel Tema firması, sizi sosyal medyada ki reklam ağında yükselişe geçiriyor. Sitenize uğrayan kişi sayısı ile kazancınız daha da artıyor. Şirketinizin internette en çok aranan firma olabilmesi için Sektörel Tema’nın uzman kadrosundan SEO hizmeti alabilirsiniz. Site içi SEO nasıl yapılır? diye merak ediyorsanız Sektörel Tema firmasının internet sitesindeki işlere göz atın.

SEO İşlemleri Nedir?

Site içi SEO işlemi yapanların ortak özellikleri site içi optimizasyon işini iyi yapmalarıdır. SEO, firmaların internet sitelerini en üst sıralara taşımak için yapılan reklam işleridir. SEO çalışmalarında etiketlerin doğru uygulanması en önemli adımdır. Etiketlerin doğru bir biçimde kullanılması sitenin tıklanma trafiği artıracaktır. Arama motorlarında, web sayfası hakkında bilgi vermek için meta etiketler kullanılır. Kullanıcı memnuniyetlerinin yüksek ve etiketlerin konu ile alakalı olması durumunda ise yüksek sıralamalar elde edilir.

Sektörel Tema Seo Paketleri

Uzman ekibi ile web siteniz için SEO çalışmaları yapan Sektörel Tema firması, sizlere kolaylık sağlaması amacıyla SEO paketleri hazırlıyor. Tercih ettiğiniz paketi satın almanız durumunda ise firma çalışmaları hemen başlatıyor.

Silver Seo Paketi

Silver Seo paketi dahilinde 2 anahtar kelime, 1 adet SEO için Uygun makale, 10 adet profil backlink, 10 adet Facebook backlink, 10 adet edu & gov backlink, 10 adet Scoop.lt backlink, 10 adet Twitter backlink, 10 adet Quup backlink, 10 adet Tumblr backlink, 10 adet Diigo backlink ve ücretsiz yapılan SEO çalışması vardır. Aylık Ücreti 75.00 TL + KDV’dir.

Gold Seo Paketi

Gold SEO paketi dahilinde 3 anahtar kelime, 1 adet SEO için Uygun makale, 10 adet firma rehber kayıdı, 10 adet forum tanıtımı, 25 adet profil backlink, 25 adet Facebook backlink, 25 adet edu & gov backlink, 25 adet Scoop.lt backlink, 25 adet Twitter backlink, 25 adet Quup backlink, 25 adet Tumblr backlink, 25 adet Diigo backlink ve ücretsiz yapılan SEO çalışması vardır. Aylık Ücreti 150.00 TL + KDV’dir.

Platin Seo Paketi

Platin SEO paketi dahilinde 3 anahtar kelime, 3 adet SEO için Uygun makale, 20 adet firma rehber kayıdı, 15 adet forum tanıtımı, 20 adet profil backlink, 40 adet Facebook backlink, 40 adet edu & gov backlink, 40 adet Scoop.lt backlink, 40 adet Twitter backlink, 40 adet Quup backlink, 40 adet Tumblr backlink, 40 adet Diigo backlink ve ücretsiz yapılan SEO çalışması vardır. Aylık Ücreti 300.00 TL + KDV’dir.