0850 840 1141

Seo’da Forum Tanıtımı Nasıl Yapılır?

  • Anasayfa /
  • Blog
  • / Seo’da Forum Tanıtımı Nasıl Yapılır?

Seo’da Forum Tanıtımı Nasıl Yapılır?

Seo uygulamaları, siteleri arama motorlarında ilk sayfaya çıkartacak kadar gelişmiş teknolojilerin uygulandığı ve işlendiği sistemlerdir. Her sitenin kendine özgü anahtar kelimeye ihtiyacı vardır. Bu anahtar kelimeler, müşterileri ile arasındaki kapıyı açmalarına yardımcı olacaktır. Doğru anahtar kelime tespiti ile sitelerin arama motorlarında ilk sayfaya kadar yükselmesine imkan sağlamaktadır. Pek çok farklı yöntem ile yapılabilen seo uygulaması son zamanlarda forumlarda da tanıtım amacıyla kullanılmaya başlanmıştır. Seo'da forum tanıtımı nasıl yapılır? Tekniği ve getirileri nedir?

Nasıl Yapılır?

Forumlarda, önceden açılmış bir konuya mesaj gönderilerek seo uygulaması yapıldığı için, anahtar kelimelerin internette geçmişe inmesi sağlanmaktadır. Anahtar kelimenizin bu forumlarda dolaşması demek, sizlerin internette araştırıldığınızda anahtar kelimenizin gücünü bu forumlardaki özgün yazılardan alması anlamına gelmektedir. Seo çalışması forumlar üzerinde yapılırken, açılmış bir başlığa mesaj atıldığı için, Google spam olarak görmeyecek ve şüphe duymayacaktır. Böylelikle özgün yazılarınızın ve anahtar kelimeleriniz değeri internet üzerinde artacaktır.

Farklı Seo Paketleri

Üç farklı seo uygulama paketimize sahip sitemizde müşterilerimizin ekonomik durumlarına uygun olanı seçmeleri için farklı seçenekler sunduk. Her müşterimizin tek tip bir seo çalışması altında yüzlerce lira verecek durumunun olmadığını düşündüğümüz için üç ayrı kategoriye hizmetimizi böldük.

Hangi Seo Paket Forum Tanıtımı İçermektedir?

Silver, gold ve platin seo olarak adlandırdığımız bu sistemlerimizin içinde fiyat farklılıkları ve işlem farklılıkları da vardır. Silver seo sistemimizde bir forum tanıtım özelliği maalesef yoktur. Gold seo sistemimizde 10 adet forumda sitenizin tanıtımı yapılmakta ve anahtar kelimelerinizin kuvvetlenmesi sağlanmaktadır. Platin seo sistemimizde 15 forum tanıtımı yapılmaktadır. Bu tanıtımların geri dönüşlerini kısa zamanda sitenizde birinci elden şahit olabilirsiniz. Genel olarak sitelerin gelişmesine katkı sağlayan forum tanıtım sistemini üç seo sistemimizden ikisine entegre etmiş durumdayız.