0850 840 1141

SEO Tarihçesi

SEO Tarihçesi

Search Engine Optimization yani bilinen adı ile SEO çevrimiçi bir arama yapıldığında en uygun çözümlerin kullanıcılara sunumu için geliştirilmiş algoritmaya uygun içerik üretimi olarak tanımlanabilir. Kaliteli içerik sunumunu vurgulamak amacıyla 1998 yılında yazılmış olan bir makale ile aslında optimizasyon konusuna değinilmişti. S. Brin ve L. Page’in yayınladığı bu makale aslında Google’ın 2000’lerden önce de Kaliteli ve uygun içerik sunumuna verdikleri önemi gösteriyordu. 2000’lerin başında PageRank ile sayfaya verilen değer ölçülmeye başlanmıştı.

Kaliteli içerik

Kaliteli içerik üretimi bütün arama motorları için gerekli olan ve en önemli konudur. Algoritmalarını sürekli geliştiren Google son yıllarda ifade ettiği şekliyle siz özgün içerikler ile doğru bilgi vermeye devam edin şeklinde bir özet yayınladı ve dedi ki Black hat seo için biz önlemlerimizi aldık. Özetleyecek olursak, arama motorlarının müşterileri olan çevrimiçi arama yapan kullanıcılara, arama motorlarının en iyi bilgiyi sunarak kullanım kolaylığı sağlaması için geliştirdikleri algoritmaya uygun, site hazırlamaya arama motoru optimizasyonu diyebiliriz. Sektörel Tema olarak her zaman sizin özgünlüğünüz, kaliteli içeriğiniz ve gelişiminiz için çalışıyoruz.

Google Seo Hizmetleri

Kurduğunuz sitenin kendi sektörünüz veya ilgilendiğiniz alanda, arama motorlarında üst sıralarda yer alması, e-ticaret sitelerine sahip kullanıcıların ilgili ürünlerinin arama yapıldıklarında üst sıralarda çıkarak tercih edilme sebebi olması için kesinlikle seo konusunda bilgili olmanız gerekir. Bu bilgiler veya çalışma süresi ile uğraşmak yerine siz kendi işinize odaklanırken bu sorunlarınızı Sektörel Tema uzman firmamıza bırakın. Siteniz yükselirken veya geliriniz artarken kendi işinize odaklanmanın hazzını yaşayın.

İddialı Paketler

Uygun bir paket seçimi ile Sektör ve rakip analizlerinizi yaparak, site içi seo analizinizi yapıyor ve sonuçları ölçüyoruz. Yükselme garantisi verdiğimiz bu paketlerimiz ile belirlediğiniz anahtar kelimeler üzerinde uygun makale veya makaleler yazıyor, site tanıtımlarınızı yapıyor, backlink çalışmalarımız ile sitelerinize olması gereken değeri veriyoruz. Standart paketlerimizden birinin haricinde tercihte bulunmak isterseniz bizimle iletişime geçebilir ve uygun çözümler bulabiliriz.