0850 840 1141

SEO Site Haricinde Nerelerde İşe Yarar?

  • Anasayfa /
  • Blog
  • / SEO Site Haricinde Nerelerde İşe Yarar?

SEO Site Haricinde Nerelerde İşe Yarar?

Arama motoru optimasyonu olan SEO bir ürün hakkında bilgi edinilmek ya da ürün araması yapılmak istendiğinde kullanılan arama motorlarıdır. Site haricinde farklı kaynaklar yardımıyla sektördeki olası müşterilerin web sitesine giriş yapmaları sağlanmaktadır. Anahtar kelime backlink uygulamaları, yorum yazma, web sitesine ait açık adres bırakma, sektörel kaynaklı makale ya da tanıtım yazıları ile tanıtım yapma şeklinde uygulamalar yapılabilir. Kısacası tüm bloglar, sosyal medya kanalları, pdf doküman siteleri gibi alanlarda yapılan her türlü tanıtım ve reklam SEO dışı tanıtıma girmektedir. Sektörel Tema Yazılım Firması olarak hazır site oluşturma, hosting ve SEO alanlarında hizmet veriyoruz. İnternet sitemizde ürün özelliklerimiz ayrıntılı olarak verilmektedir. Ayrıca ürün fiyatlarımızı da web sitemiz üzerinden inceleyebilirsiniz.

Hazır Site Oluşturma

Firmamızın hazırladığı hazır siteleri kullanarak web sitenizin üst sıralarda yer edinmesini sağlayarak çalıştığınız sektörde daha fazla kişiye kolayca ulaşabilirsiniz. Sektörel Tema olarak sizler için hazır kurumsal firma paketlerimiz bulunmaktadır. Tek yapmanız gereken hazır şekilde satışa sunduğumuz sitelerden ihtiyacınız olan siteyi seçmek olacak.

Hostingler

Hosting web sitesini barındırmayı sağlayan hizmettir. Firmamız ekonomik SSD hosting, profesyonel SSD hosting ve bayi reseller hosting hazır paketlerini satışa sunmaktadır. Hosting ürünlerimizin tamamı SSD cloud altyapısında hazırlanmıştır.

SEO

Sektörel Tema yazılım firması olarak iddialı hazır SEO paketlerimizi satışa sunuyoruz. Raket oranı düşük kelimeler için hazırladığımız Siver SEO, Gold SEO ve Platin SEO paketlerimiz bulunmaktadır. Ayrıca web sitemizde istediğiniz paketi bulamamanız durumunda sizlere özel SEO paketi de hazırlamaktayız. SEO paketlerimizde yükseliş garantilidir. Aynı zamanda full SEO paketlerimizi kullanarak web sitelerinde ilk sayfalara çıkabilirsiniz. Paketlerimizde site içi optimasyon ve site dışı uygulanan teknikler bulunmaktadır.