0850 840 1141

SEO Nerelerde İşimize Yarar?

SEO Nerelerde İşimize Yarar?

Arama motoru optimizasyonu da diyebileceğimiz SEO hakkında yeterli bilgiye sahip misiniz? Bu optimizasyon ile sitenizin satışlarını tahmin bile edemeyeceğiniz kadar arttırabileceğinizi biliyor muydunuz? Evet optimizasyon sayesinde eğer bir internet siteniz varsa sitenizi Google’da sıralama bakımından daha iyi bir duruma getirebilirsiniz. Ancak bu optimizasyon çalışmasını doğru kişiler ile birlikte çalışarak yapmazsanız paranızı çöpe atmış olursunuz. Firmamız internet sitelerinin optimizasyonunu en iyi şekilde yaparak olabilecek en kısa zamanda sitenizi aynı sektörde çalışan rakip şirketlerin önüne geçiriyor.

Yükselme Garantisi Veriyoruz

Siteleriniz üzerinde çalışma yapmak için bizimle anlaştığınızda bu alanda uzmanlaşmış olan çalışma arkadaşlarımız hemen çalışmalarına başlar. Size belirli bir zaman aralığında sitenizde yükseliş garantisi veriyoruz. Eğer siteniz verdiğimiz sürede hak ettiği yere ulaşamazsa paranızı hemen iade ediyoruz.

Silver Paketi

Firmamızda arasından seçim yapabileceğiniz birçok ayrı paket bulunuyor. Bu paketlerden biri olan Silver paketinde sitenizi en iyi anlatacak ve Google’da bulduracak olan iki kelime belirlenerek siteniz bu kelimeler ile bulunur hale getirilir. Ayrıca bu paketi aldığınızda sizin işlerinizi anlatan ve optimizasyona uygun bir makale de yazıyoruz. Ayrıca sitenizde yer alan ürünlerin de tüm kelime çalışmalarını yapıyoruz.

Gold ve Platin Seçenek

Gold paketimizi aldığınızda diğer paketimizde onar adet olan Facebook, Twitter ve Tumblr sitelerine yönelik Backlink çalışması bu paketimizde 25’er adet bulunuyor. Ayrıca eğer bu paketimizi alırsanız bunlara ek olarak on adet firma rehberine kayıt işleminizi ve forumlara tanıtım yazınızı da yazıyoruz. Peki Platin seçeneğimizi seçerseniz ne kazanacaksınız? Bu paketimizi alırsanız siteniz için en güçlü atakları yapacağız. Sitenizdeki ürünlerin optimizasyonundan 20’şer adet firma kaydı ve forum tanıtımları bu pakette bulunuyor. Ayrıca bunlara ek siteniz için sürpriz çalışmalar da yapıyoruz.