0850 840 1141

PDF Backlink Çalışması Nedir?

PDF Backlink Çalışması Nedir?

Backlinkler sayesinde, yapılan SEO çalışmalarında başarıyı kolay ve hızlı bir şekilde ulaşmak ile en alakadar ve en etkili unsurdur. Sizler için pdf backlink çalışması nedir? sorusuna sektoreltema.com.tr sitesi olarak SEO savaşının kazananı sizler olacaksınız.Yaptığımız bir .ok sayıda deneme ve yanılma yöntemleri sayesinde hangi backlink çalışma gruplarının başarılı olup olmadığını çok iyi biliyoruz. Bugüne kadar backlink nasıl yapılır ile alakadar edinmiş olduğumuz deneyimi sizlerle paylaşıp sizlerin de backlink yapma ile alakadar başarılı olmanızı sağlayacağız.​​​​​​

Doğal Backlink Nasıl Alınıyor?

1-) Öncelikli olarak sitenizi aktüel tutarsanız, trafiğiniz epey artacaktır ve dolayısıyla başka siteler yazılarınızı paylaşır duruma gelecektir.

2-) Forumlara girip insanlara bildiğiniz konuda yardımcı olursanız , karşılığında sitenizin ziyaret oranları da inanılmaz oranda artacaktır.

Hangi Sitelerden Link Alınmalı mı?

2-3 yıl öncesine kadar çok popüler olan PageRank (PR) başka bir deyişle bir bakıma Google’ın sayfanızı tasarladığı not sistemi, artık eskisi kadar tercih edilmiyor. Başka bir deyişle PR değeri yüksek olan sitelerin, Google sıralamalarında en üst sıralara çıkması diye de bir koşul bulunmuyor. Domain Autority puanı olan yani blogger, wordpress gibi platformlar dışında yer alan blogger uzantısı kendi domain authority’den yüksek not alıyor. Öte yandan da, Google tarafından kesin olarak yasaklanmış sitelerden link alınması uygun bulunmuyor. Bu sitelerden link alınmamalı çünkü, sitenize tahmin dahi edemeyeceğiniz çok zararlar verecektir.

Para İle Backlink Satın Almak Güvenli mi?

Oldukça çok site, backlink hizmeti satın almaktadır ancak güvenli değildir. Sebebini açıkça söylemek gerekirse, planlı şekilde doğru alınan bu hizmetler sitenizin görüntülenme trafiğini sadece 3 aylık süreliğine görüntülük şekilde çabuk arttırabilir ancak Google’a “backlink isimli satın al” yazıp karşınıza çıkan ilk siteden bu hizmeti alırsanız, kullanıcı trafiğiniz kaybolur ve silinir çünkü size gerçek kullanıcı linki göndermiyorlar ve sahte verilen link 3 ay sonra geçerliliğini kaybediyor ve sitelerde aranma sıranız birden aşağıya düşüyor.