0850 840 1141

Hosting Wordpress Kurulumu

Hosting Wordpress Kurulumu

Wordpress alt yapısı, internete konu olan ve dünyada an itibari ile %40'lık bir internet sitesi diliminin kullandığı taban olarak tanımlanabilir. Kendisini sürekli olarak güncelleyen ve yeni teknolojileri bünyesinde barındırmaya devam eden Wordpress, hosting işlemlerinde de son dönemin tercih edilenlerinden bir tanesidir. Dünyanın en çok kazanan blog siteleri Wordpress tabanına sahip olduğundan dolayı, çoğu web sitesi bu tabana geçmeye çalışır.

Hosting ile Wordpress İlişkisi

Bir web sitesinin kurulumu ya da alt yapısının değiştirilmesi söz konusu olduğunda hosting alımı da söz konusu olur. Wordpress tabanlı bir web sitesi açmak ya da hali hazırdaki web sitesini Wordpress tabanına geçirebilmek için hosting üzerinden işlem yapılması gerekir. Sektörel Tema adı ile kurmuş olduğumuz firmamız, bu alanda müşterilerimize hizmet vermekte olup, yeni teknolojilerin web sitelerine entegre edilmesi için faaliyet göstermektedir.

Hosting ve Wordpress Bağlantısı

Hosting ile Wordpress kurulumunu gerçekleştirebilmek içn öncelikle bir alan adına sahip olunması gerekir. Türkçe dil desteği ve kolay kullanım paneli olan alan adlarını tercih eden firmamız, daha sonrasında bir hosting alımı gerçekleştirir. Wordpress üzerinden dosya indirebilmek için gerekli olan hosting, domain ile entegre edilir. Bu işlemlerin ardından Wordpress kurulumu gerçekleştirilir.

Hosting Wordpress'i Kurma

Wordpress'in kendi adresi üzerinden çalışanlarımız gerekli olan dosyaları indirir. Dosyalar indirildikten sonra FTP programı ile beraber programlar bilgisayara kurulur. Dosyalar arasında yer alan "public_html" klasörü yüklendikten sonra hosting yüklemesi de tamamlanmış olur. Bu ve bunun gibi birçok işlemi gerçekleştiren firmamız, hosting ile Wordpress kurulum işlemini en kısa sürede gerçekleştirir ve web sitesini kullanıma açık hale getirir. Siz de hosting web kurulumu yaptırmak istiyorsanız https://www.sektoreltema.com.tr/ adresimizden bize ulaşabilirsiniz.