0850 840 1141

Hosting Üzerinde Kaç Adet Web Sitesi Barındırabilirsiniz?

  • Anasayfa /
  • Blog
  • / Hosting Üzerinde Kaç Adet Web Sitesi Barındırabilirsiniz?

Hosting Üzerinde Kaç Adet Web Sitesi Barındırabilirsiniz?

Teknolojinin gelişimine bağlı olarak artık birçok ürünün tanıtımı ve satışı internet üzerinden yapılmaktadır. İnternet üzerinde açılan bir web sitesinde satışa konulan bir ürünün anında milyonlarca kişi tarafından görülmesi birçok kişinin web sitesi açmasına neden olmaktadır. Ancak bu web sitelerinin açıldıktan sonra 7/24 erişime sahip olması için hosting hizmeti satın alınması gerekir. Hosting hizmetini profesyonellik içerisinde müşterilerine seçenekleri ile sunan firmamızın bu seçeneklerdeki paketlerinde 1 ile 30 site birden barındırmak mümkündür.

Hosting Türleri Nelerdir?

Açılacak web sitesinin niteliğine göre ihtiyaç duyulan hosting türü de değişmektedir. Eğer açılacak olan adres kişisel bir sayfa ise temel standartlara sahip bir hosting yeterlidir. Ancak açılacak olan site e-ticaret veya işletme için ise daha profesyonel bir hosting hizmeti alınmalıdır. Tüm hosting türlerini müşterilerine sorunsuz şekilde sunan firmamızda müşterilerimizi tüm ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde eko, profesyonel ve bayi hosting türleri bulunmaktadır.

Hosting Fiyatları

Müşterilerine farklı özelliklere sahip olan hosting türleri sunan firmamızda hosting'in türüne ve alınacak hizmetin kapsamına göre fiyatlar faklılık göstermektedir. Fiyatları 49.00 TL ile 359.00 TL arası değişen fiyatların bulunduğu firmamızın web adresini ziyaret ederek sizlerde hosting türlerimizi, fiyatlarımızı ve daha önce bizden hizmet almış müşterilerimizin yaptıkları yorumları inceleyebilirsiniz.

Nasıl Hosting Hizmeti Alabilirim?

Kaliteli ve güvenilir hosting hizmeti talep eden firmamız müşterileri ile web adresi üzerinden iletişim kurmaktadır. Tüm talep ve olası şikayetlere saniyeler içinde dönüş yaptığı canlı destek birimi web adresinde 7/24 aktif olan firmamız hangi hizmeti istediğini bu birim üzerinden bildiren müşterilerimize kısa sürede hosting hizmeti vermeye başlamaktadır. Ayrıca alınan hosting hizmeti sonrası da canlı destek biriminde bulunan personellerimiz günün her saati soru ve sorunlara kısa sürede cevao vermektedirler.