0850 840 1141

Hosting Çeşitleri Nelerdir?

Hosting Çeşitleri Nelerdir?

Web siteleri kurulurken sadece içerik hazırlamak yetmez. Hazırlanan bu içeriğe kullanıcıların ulaşması gerekir. Hosting hizmeti veren firmamız kullanıcıların güvenli ve hızlı bir şekilde site içeriğine ulaşmasını sağlar. Siteniz ne kadar büyükse ve içeriği ne kadar genişse firmamızı arayarak sitenize uygun hosting hizmeti almanız mümkündür.

Hosting Nedir?

Hosting barındırma demektir. İnsanlar internet ortamında girdiği sitelerin içeriğini görüntüleyebilmek için hosting hizmetlerine ihtiyaç duyar. Hosting sayesinde site içeriğiniz depolanır ve 24 saat boyunca sitenizi ziyaret eden kişiler içeriği görebilir. Firmamız sitenizin daima erişilebilir olması için hosting hizmeti verir.

Nasıl Çalışır?

Yeni bir internet sitesi kurarken hosting hizmeti almanız gerekir. Bu sayede arama motoruna yazılan web adresiniz ile beraber depolama alanında ki içerikler kullanıcıya transfer edilir. Firmamız hosting hizmeti verirken sitenizin içeriklerini depolama alanında ve sunucularında toplar. Siteniz her ziyaret edildiğinde bu içeriklerin transferi sağlanır.

Hosting Türleri

Hosting sitenin büyüklüğüne ve içeriğinin çeşitliliğine göre seçilir. Web siteniz büyüdükçe ve içeriği arttıkça alacağınız hosting daha geniş kapsamlı olmalıdır. Firmamız paylaşımlı, cloud, dedicated ve wordpress hosting hizmetleri sunar. Web sitenize en uygun hosting hizmetini almak için firmamızı aramanız gerekir. Site içeriğine göre hosting hizmetini almalısınız. Firmamız müşterilerine teknik destek sunan ve 24 saat boyunca hizmet veren bir firmadır. Hosting hizmetlerini alan müşterilerimize ücretsiz olarak SSL hizmeti sunuyoruz. Bu sayede sunucu ve ziyaretçi arasında güvenli bir ağ oluşturuyoruz. Web sitenize üye olan kullanıcıların kişisel bilgileri ve kredi kart bilgileri güvenle korunmuş oluyor. Herhangi bir kredi kartının çalınması veya kopyalanmasının önüne geçmiş oluyoruz. Firmamızdan hosting hizmeti aldıktan sonra bu hizmet otomatik olarak 24 saat içinde sizlere ücretsiz olarak sunulur.