0850 840 1141

Hosting Bedeli Nedir?

Hosting Bedeli Nedir?

Dünyada teknolojik gelişmeler artarak devam ediyor. Teknolojik gelişmeler ile birlikte insanların alışveriş stilleri de değişikliğe uğruyor. Bu değişikliğin en çok görülen kısmı ile alışverişlerin artık internet üzerinden yapılması. Eğer sizin de internet üzerinden satış yapma gibi bir düşünceniz varsa bu düşüncenizi gerçeğe dönüştürmenizin tam sırası. Site açmayı istiyorsanız yapmanız gereken ilk şey ise bir hosting yani barındırma hizmeti almak olacaktır. İnternet sitenizin sayfalarını, resimlerini ve yazı gibi elemanlarını internet üzerinden yayınlamak için bir barındırma hizmeti almalısınız. Barındırma hizmetinizin kalitesi ne kadar iyi olursa sitenizin başarısı da o denli artacaktır. Firmamızdan alacağınız barındırma hizmetlerinde birçok seçenekten birini seçerek satın alabilirsiniz. Bu barındırmalarda yılda sadece bir kez ödeme yapacaksınız.

Sınırsız Site Barındırma Özelliği

Sektörünüz ne olursa olsun açmayı düşündüğünüz sitenin alt yapısı oldukça kaliteli olmalıdır. Bu kaliteli alp yapı müşterilerinizin sizden sıkılmadan alışveriş yapabilmesini sağlar. Ayrıca firmamız üzerinden alacağınız barındırma hizmetinde pakete göre değişmekle birlikte en az iki adet site barındırabilirsiniz. Böylece tek bir internet sitesi ile yetinmek zorunda kalmayacaksınız. Birden fazla alışveriş sitesi açarak daha çok müşteri kitlesi oluşturabilirsiniz.

Kolay Bir Yönetim Paneli

Tüm barındırma hizmetlerinde sitelerinizi kolayca yönetecek, istediğiniz her değişikliği başkasına ihtiyaç duymadan kolayca yapabileceksiniz. Sitenizde bir fiyat değişikliği mi yapmak istiyorsunuz? Evinizde veya iş yerinizde bilgisayarınızın başında olmasanız dahi akıllı telefonunuzla anında sitenizde fiyatları değiştirebileceksiniz. Panellerimiz tamamen Türkçedir.

Paketlerimiz

Barındırma paketlerimizden en uygun olanında iki farklı site barındırabilirsiniz. 20 GB site trafiği de bu paketimizde sağlanmaktadır. Bir üst paketimizde barındırabileceğiniz site beş adede çıkarken en üst paketimizde ise bu sayı ondur. Ayrıca bu pro paketimizde 60 GB’lık bir trafiğe sahip olursunuz. Tüm barındırma hizmetlerimizde güvenlik sertifikaları da firmamızın size hediyesidir.