0850 840 1141

Hosting Aylık Trafik Nedir?

Hosting Aylık Trafik Nedir?

Hosting barındırma ve saklama demektir. İnternet ortamında aranan bilgi web siteler aracılığıyla bulunur. Web siteler yapılırken alt yapılarında site içerikleri hosting hizmeti ile saklanır. Ziyaretçinin web sitesinde aradığı özellikler hostingden alınır ve görüntülenir. Bu işlem çok hızlı olur. Firmamızın hosting hizmeti yüzlerce ziyaretçiye aynı anda hizmet verecek şekilde yapılmıştır. Web sitenizin hacmine uygun olarak hosting paketlerimizden faydalanabilirsiniz.

Aylık Trafik Nedir?

Web sitenize giren ziyaretçiler sayfanızda bulunan içerikleri görüntüler. Aylık trafik sitenizde bulunan bilgilerin ve içeriklerin görüntülenmesi ve çağrılmasına dayanır. Kısacası görüntülenen veri transferi demektir. Örnekle açıklamak gerekirse toplam 1 gb hosting trafik hakkınız var ve sitenizin veri tabanı içeriği 70 kb tutuyorsa bir ay içinde ortalama 25 bin sayfa görüntüleyebilirsiniz.

Hosting Hizmeti Nasıl Olur?

Hosting hizmetinin çalışması için domain hizmeine ihtiyaç vardır. Her yerde sıklıkla karşılaştığınız com ve net gibi web site adresleri üst düzey domainlerdir. Firmamızdan domain alarak web sitenize isim almış olursunuz. Aldığınız bu isim web sitenizi sanal ortamda temsil eder. Firmamızdan aldığınız her hizmet garantili bir hizmettir. Sitenizin veri tabanında oluşan sorunlar için firmamızdan yedeklerini alarak hizmet vermeye devam edebilirsiniz.

Hosting Fiyatı Nasıl Belirlenir?

Web sitenizin büyüklüğüne uygun hosting paketi almanız site içeriğinin daha hızlı ve çabuk görüntülenmesini sağlar. Hosting fiyatları piyasaya ve sitenin kullanım oranına göre belirlenir. Kullandığınız yazılım teknolojisine uygun ürün almak her zaman daha sağlıklı olur. Doğru paket alımı ile verdiğiniz hizmet kalitesi doğru orantılıdır. Firmamızdan aldığınız hosting hizmetini anında aktive edebilirsiniz. Firmamızın ürünleri için ve hosting paketleri hakkında bilgi almak ve sipariş vermek için internet sitemizi ziyaret etmeniz gerekir.