0850 840 1141

Hazır Wordpress Temaları Sitenize Faydalı mıdır?

  • Anasayfa /
  • Blog
  • / Hazır Wordpress Temaları Sitenize Faydalı mıdır?

Hazır Wordpress Temaları Sitenize Faydalı mıdır?

Etkileyici ve yaratıcı temalar siteniz için çok önemlidir. Hem ziyaretçilerin sitenizi beğenmesini hem de harama motorlarında ki puanınızı yükseltmek açısından önem arz eder. Firmamız hazır wordpress temaları satışı yapar. Bir defa aldıktan sonra tekrar tekrar para ödeminize gerek kalmaz.

Nasıl Alınır?

Sitenizi açtınız ve arama motorlarında üst sıralara yerleşmek istiyorsunuz. Bunun için öncelikle kreatif ve etkileyici bir tema seçmeniz gerekir. İnternet ortamında bir çok ücretsiz hazır tema bulabilirsiniz, ama bu sitenizin yükselmesini ve ziyaretçi akınına uğramasını sağlamaz. Firmamız her sektöre özel yaratıcı ve etkileyici tema satışı yapar. Seçtiğiniz temayı ömür boyu kullanabilirsiniz. Lisansı artık size ait olur. Bir defa alacağınız zaman ödeme yapar ve bir daha ödeme yapmazsınız.

Tema Değişimi Yapabilir miyim?

Firmamızdan aldığınız temalar için değişim yapılmaz. Sitemizden hangi temayı aldıysanız o tema ait olduğu siteye lisanslanır, o yüzden tema değişimi yapılmaz. Firmamızdan ürün almak ve ödeme yapmak oldukça kolaydır. Ürün alındıktan hemen sonra kurulum yapabilirsiniz. Kurulum için firmamızdan ücretsiz teknik destek sağlamak mümkündür.

Neden Tema Kullanmalıyım?

Kaliteli bir web sitesi veya bloğa sahil olmak istiyorsanız o site için emek vermeniz gerekir. Sitenize kurduğunuz tema güvenli olmalı ve sadece sizin sitenize has olmalıdır. Firmamızın ürünü olan hazır temalar resmî olarak onaylanmış ve o sadece o siteye özgü lisanslı temalardır. Birçok güvenlik kontrolünden geçtiği için oldukça güvenlidir. Sitenizin gelişmesi için hazır bir kaynak olarak size sunulur. Firmamızdan aldığınız temayı kur butonu ile indirebilir ve kurabilirsiniz. Direk olarak müşteri temsilcimizden yardım alarak da kur işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Diğer ürünlerimiz ve teknik destek için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.