0850 840 1141

Hazır Wordpress Temaları Nasıl Kurulur?

  • Anasayfa /
  • Blog
  • / Hazır Wordpress Temaları Nasıl Kurulur?

Hazır Wordpress Temaları Nasıl Kurulur?

Farklı alanlar üzerinde üretmiş olduğumuz hazır web sitelerimizi, internet sitemizde müşterilerimizin beğenisine sunmaktayız. Özellikle farklı sektörler için üretilmiş birden fazla hazır siteye sahip olan işletmemiz, her cebe ve her zevke hitap etmeyi hedeflemektedir.

Hata Payı Az

Sektörel tema sitesi olarak bizler, hazır web siteleri üretiyoruz. Hazır web sitesi satın almanın en faydalı olduğu noktalar, kurulum kolaylığı ve hata verme oranının düşük olmasıdır. Pek çok kişi tarafından denenmiş olan web sitelerinin hata vermesi ve kırık linklere sahip olması pek mümkün olmamaktadır.

Farklı Alanda Pek Çok Tema

İnşaat alanından eczacılık alanına, emlak alanından rent-a-car alanına kadar pek ok alanda hazır web sitemiz bulunmaktadır. Web sitelerimizin görüntülenebilir olması ve kategorilere bölünmüş olması, müşterilerimizin rahatlıkla karar verebilmesini sağlamaktadır. Web sitemizin bir diğer özelliği pek çok alanda birer tane web sitesi yerine, pek çok alanda birden fazla çeşitte web sitesi sunmaktır. Çeşitlilik olduğu için dilenen renkte, işlevde ve görünüşte web sitelerinin kolaca seçilmesi sağlanmaktadır.

Kolay Kurulum

Web sitelerimizin kurulumlarını, sizler ödemeyi yaptığınızdan kısa bir süre sonra temanın dosyası ve adımları şeklinde sizlere ulaştırıyoruz. Kurulumu oldukça kolay olan temalarımız, adımları takip edildikçe basitçe kurulabilir özelliklerdedir. Karmaşık işler bulunmayan bu adımları bizlerden yapmamızı istediğinizde, ek ücret almaktayız. Kurulum dosyası ve içindeki adımları takip ederek hazır sitelerinizi kolayca wordpress sitesi üzerine kurabilirsiniz. Wordpress sitelerinde, temaları kurmak diğer web sitelerine göre daha kolaydır. İnsanları zorlayıcı özellikleri olmadıkları için özellikle wordpress temaları üzerinde yoğunlaşmakta ve hizmetimizi bu yönlü vermekteyiz. Diğer sitelerde kurulumun bir uzman tarafından yapılması gerekirken, wordpress sitesinde size gelen indirme linkinden temanızı indirmeniz, wordpress üzerindeki sitenize yüklemeniz gerekmektedir. Sadece birkaç ufak işlemden ibaret olan tema kurmak, hem kolay hem pratiktir.