0850 840 1141

Hazır Wordpress Temaları

Hazır Wordpress Temaları

Uzman kadrosu tarafından hazırlanan hazır temalar arasından kendi ihtiyacınıza yönelik seçim yaparak site satın alımları yapan firmamızın bünyesinde, pek çok hazır wordpress temaları vardır. Bu temaların üzerinde uzman kadromuz uzun süreler boyunca çalışır ve en mükemmel halini sizlere sunar. Hazır site temalarının en büyük özelliği, çok az hata payının olmasıdır. Çok kez denenmiş ve eksiklikleri giderilmiş olan hazır temalarımızın kurulumu ve kullanımı oldukça basittir.

Karar Verme Aşaması

Çok farklı alanlara hazır temalar satan sitemizde kendinize uygun bir düzen, şablon bulacağınızı garanti ediyoruz. Karar vermeden önce sitelerimizin demo görüntülerini deneyimleyebilir, karar aşamasında uzun uzun düşünüp, hangisinin sizin siteniz için daha iyi olacağına kadar verebilirsiniz. Her temamızın özel olduğu sistemimizde, sizlere teknik destek yardımı sunmak isteyen birbirinden uzman kadromuz ile hizmetinizde olacağız.

Seçeneklerimiz

Sitemizde, iş yeri için web sitesine ihtiyaç duyanlara özel; doktor ve medikal klinik, kurumsal firma, restoran, rent a car, avukatlık, mimarlık, nakliye ve lojistik, e ticaret ve emlak paketlerimiz vardır. Son güncellemeler ile birlikte sosyal medya paketlerimizi de sitemize eklemiş bulunmaktayız.

Prosedürler Hakkında

Bir tema seçip daha sonra ödeme adımını tamamladığınızda, site uzmanlarımız en kısa sürede sizin müşteri hesabınıza bir indirme linki yollayacaktır. Bu linkin içinde temayı nasıl kurmanız gerektiğiyle ilgili direktifler mevcuttur. Oldukça kolay kurulum sağlayan sitelerimizi eğer bizlerin kurmasını isterseniz, bu işlemimiz ücrete tabi olacaktır. Bir kerelik ödeme sağlandıktan sonra sitenizi sonsuza kadar kullanabilirsiniz. Teslimatları, ödemeniz onaylandıktan çok kısa bir süre içerisinde sizlere ulaştırıyoruz. Ayrıca sitemizde banka havalesi ve eft seçenekleri de mevcut. Dileyenler kredi kartıyla da ödeme yapabilmektedir. Maalesef sitelerimizde iade söz konusu olmamaktadır.