0850 840 1141

Hazır Web Sitelerinin Kurulumu Zor mudur?

  • Anasayfa /
  • Blog
  • / Hazır Web Sitelerinin Kurulumu Zor mudur?

Hazır Web Sitelerinin Kurulumu Zor mudur?

Kurumsal ya da kişisel web sitesine sahip olmak istediğinizde sizler için web siteniz bir günde hazırlanmakta ve hemen yayınlanarak internet platformunda yerinizi almanız sağlanmaktadır. Hazır web siteleri için sektörlere göre özel tasarımlar yapıyoruz ve sizler bu tasarımlardan sektörünüze uygun olanını seçiyorsunuz. Seçmiş olduğunuz hazır web sitesini düzenliyor ve yayınlıyoruz. Hazır web sitelerinin kurulumuz zor mudur? Hazır web sitelerinin kurulumu oldukça kolaydır. Uzman ekiplerimiz size uygun alan adı ve içerikleri belirledikten sonra yayınlanmaya hazır duruma getiriyor.

Teknik Destek

Hazır web sitelerini sizler için hazırlayıp yayınlamaya başladıktan sonra kullanım süresi içerisinde oluşabilecek eksiklik, hata gibi konuların oluşturabileceği tüm sorunların çözümü için teknik destek hizmetlerimiz bulunmaktadır. Kurulumdan ve içerik hazırlamadan kaynaklanan sorunlar için destek hizmetlerimiz ücretsizdir. Ancak kullanıcı kaynaklı olabilecek sorunlar için destek hizmetleri ücretli olarak verilmektedir.

İçerik Eklemek

Hazır web sitelerimizi kullanırken kendi içeriklerinizi kendiniz ekleyebilir ve çıkartabilirsiniz. İçerik eklememek için kodlama bilmenize gerek yoktur. Sektoreltema.com.tr olarak kurulum sonrasında web sitenizin yönetimi için yönetim paneli kontrolünü tamamen size veriyoruz. İçeriklerinizi kopyala yapıştır yöntemi ile ilgili alanlara ekleyebilir, düzenleyebilir ve çıkartabilirsiniz. Bu konuda elemanlarımız sizlere teknik destek vermektedir.

Hazır Web Sitelerinin Avantajları

Hazır web siteleri kurulumlarını yaparak sizlere zaman avantajı sağlıyoruz. Hazır web sitelerimiz oldukça dinamik bir görünüme sahiptir ve sizler rahatlıkla kullanabilecek, tanıtımınızı yapabileceksiniz. Bizlerden aldığınız hizmetlerde web sitenizde kurumunuz için faydalı olabilecek tüm özellikleri eklediğimizi görebileceksiniz. Web siteleriniz sayesinde müşteri sayınızı artırmış ve daha fazla kişiye ulaşarak reklamınızı yapmış olacaksınız. Web sitenizi hizmete soktuktan ve ilerleyen kullanım aşamalarında menü ekleme gibi taleplerinizi anında yerine getiriyoruz ve sitenizin istediğiniz şekilde olmasını sağlıyoruz.