0850 840 1141

Hazır Site Şablonlarının Özellikleri

  • Anasayfa /
  • Blog
  • / Hazır Site Şablonlarının Özellikleri

Hazır Site Şablonlarının Özellikleri

Hazır web siteleri iş hayatınızda her zaman kurtarıcı ve aktif rol oynar. Kendi sitenizi kendiniz inşa etmiş olursunuz. Site yönetim paneli sizin elinizde olduğu için site renk tasarımı ve ziyaretçilerin ulaşabileceği alanların yönetimi sizin elinizde olur. Hazır web siteleri şablonları farklı içeriklere göre yapılır. İş alanınıza göre size en uygun olanı ve ihtiyaçları geniş anlamda karşılayan ürünleri seçmeniz gerekir. Firmamızda değişik özellikleri barındıran ürün paketleri mevcuttur. İş kolunuza hitap eden en gelişmiş olan ürünü almanız daha faydalı olur. Firmamızdan teknik destek alarak hızlı kurulum yaptırabilirsiniz.

Sosyal Medya Entegrasyonu

İş kolunuza göre kullandığınız web siteleri mutlaka sosyal medya entegrasyonuna uygun olmalıdır. Sanal alemde çoğu web sitesi sosyal medya aracılığıyla tanıtılır ve sosyal medya hesaplarıyla giriş yapılır. Ayrıca youtube entegrasyonuda önemlidir. Firmamızdan aldığınız hazır web siteleri sosyal medya ve youtube ile uyumludur.

Mobil Uyumu

Alınan hazır web siteleri sadece bilgisayarlara uyumlu olmamalıdır. Tablet ve cep telefonları ile girilerek de site yönetimi yapılabilmelidir. Hazır web sitesi alt yapısı gelişmiş ve modern programlar ile hazırlanmıştır. Web sitenizde tanıtıcı sayfalar ekleyebilir ve kolaylıkla yönetebilirsiniz. Ürünle ilgili birden fazla görsel ve yazılı içerik eklemek mümkündür. Firmamızdan hazır site şablonları hakkında bilgi alabilir ve hemen ödeme ile anında kurulum yapabilirsiniz. Her yıl ücret ödemenize gerek kalmaz. Alınan ürünün lisansı sizin adınıza yapılır.

Tam Güvenlik

Alınan hazır web sitesinin güvenli olması ve üst düzey güvenlik programları ile korunuyor olması gerekir. Firmamızdan aldığınız hazır web siteleri spam ve boltlara karşı yüksek güvenlik önlemleri ile korunur. Ürünler tekrar tekrar kontrol edilerek güvenlik kontrolünden geçirilmiştir. Firmamızı arayarak ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.