0850 840 1141

Google'da Sitenizi En Üstlerde Nasıl Görürsünüz?

  • Anasayfa /
  • Blog
  • / Google'da Sitenizi En Üstlerde Nasıl Görürsünüz?

Google'da Sitenizi En Üstlerde Nasıl Görürsünüz?

Sitenizi Google gibi arama motorlarında üst sıralarda görmek, sitenizi amacına ulaştırmak ve sanal alemde saygınlık elde etmek adına son derece önemli bir nokta. Bunun farkında olan bizler de sizlere bu ayrıcalığı sağlamak adına çalışıyoruz. İlk olarak sitenizi Google'da üst sıralarda görmek adına almanız gereken hizmet SEO ya da Türkçe açılımıyla arama motoru optimizasyonu. Bu hizmet, sitenizde yapılan birtakım değişiklikler neticesinde arama motorlarında üst sıralarda yer almanızı sağlıyor.

Arama Motorlarının Algoritmaları İnceleniyor

Arama motorlarının pek çok algoritması bulunuyor. Bu algoritmalar ışığında sitelerin aramalardaki yerlerinin neresi olacağı belirleniyor. İnternet kullanımı büyük oranda hatta neredeyse tamamıyla arama motorları üzerinden gerçekleştiği için ise bu algoritmaların düzenli bir şekilde takip edilmesi gerekiyor. Ne de olsa değişmeleri an meselesi. İşte bizler de firma olarak bunu başarmak adına var gücümüzle çalışarak sizlere en nitelikli hizmeti sunmaya gayret ediyoruz.

Sadece Arama Motorlarını Araştırmamız Yeterli Gelmiyor

Bu hizmetimizde sadece arama motorlarını değil, sizlerle benzer amaçları güden rakip siteleri de mercek altına almamız icap ediyor. Ne de olsa internet son derece geniş bir âlem ve bu alemde aynı hizmeti veren tek bir site olması imkan dahilinde bile değil. Hal böyle olunca da rakip sitelerin içeriklerinden hedef kitlelerine, hatta SEO taktiklerine kadar pek çok detayı inceliyor; hiçbir hususu gözden kaçırmıyoruz.

SEO'da Önemli Olan Hususlar Neler?

SEO açısından önem arz eden başlıca unsurlar özgün içerikler ve anahtar kelimeler. Anahtar kelimeler, arama motorlarında en sık aratılan kelimelerden oluşuyor ve sitede yer alan içeriklerde ne kadar sık geçerse arama motorları sitenizi o kadar üst sıraya taşıyor. Bunun yanı sıra içeriklerin kopya olmaması da arama motorlarının üst sıralarda sitelere yer vermesi açısından bir diğer kıstas.